PDA

View Full Version : chat

hamedjoon
یک شنبه 03 اسفند 1382, 05:10 صبح
با عرض سلام
من یه چند وقته رفتم تو مایه های ساختن چت با tidtcpserver و tidtcpclient اما نمی تونم از serverبه سمت client پیغامی بفرستم.
یه writeln تو سرور و یه readln تو client و هر دو از پورت 13 استفاده میکنن و چیزای دیگه ای که از تو کتابا یاد گرفتم(خواهش میکنم در جواب نگین----->اصلا‌ توserverexecute نوشتی یا از این جور چیزا) پدرم در اومد این همه من نوشتم حالا انتظار دارم:برام یه چته ساخته شده توسط خودتون رو به id من --->hamoli2003@yahoo.com بفرستین.
لطف کنید اگه جواب میدین مثل آقای کرامتی کامل جواب دهید
من اصلا با انگلیسی میونه خوبی ندارم پس لطف کنید برام مقاله یا سایت آدرس ندین یا مثل دفعات پیش قول الکی ندین و در آخر :
من این مطالبی رو که تایپ کردم تو یه تکست(txt.*) ذخیره کردم که اگه برام توضیح ندادین و برام sampleچت نفرستادید زحمت تایپ به خودم ندم و فقط paste کنم که این مطلب جزء مطالب جدید باشه که اگه یه موقع یه با مرام حال کرد برام یه نمونه بفرسته چون تجربه نشون داده فقط سر مسایل بزرگ که من حالیم نیست بحث میشه و اکثر افراد فقط سوالات جدید رو میبینند.
با تشکر حامد از مشهد

hr110
یک شنبه 03 اسفند 1382, 07:17 صبح
با سلام؛
دوست عزیز در دلفی 6 یا 7 یک چت خیلی خوب با indyها وجود داره که client/server بوده و .... اگر از ان استفاده کنید خیلی زودتر و بهتر به جواب میرسید، من در یک از پروژه ها از ان استفاده کردم و راضی هم هستم.

موفق باشید.

Delphi-Clinic
یک شنبه 03 اسفند 1382, 22:52 عصر
سلام آقا حامد

یه پیشنهاد دارم.

من از پس فردا شب در انجمن آموزش نوشتن برنامه Chat رو شروع می کنم.

امیدوارم که رضایتت جلب بشه.

houshmand
یک شنبه 03 اسفند 1382, 23:11 عصر
من از پس فردا شب در انجمن آموزش نوشتن برنامه Chat رو شروع می کنم.
:تشویق: :flower:

SReza1
چهارشنبه 06 اسفند 1382, 21:07 عصر
احمد جان منتظریم