PDA

View Full Version : اشکال در زمان تبدیل اطلاعات

siavash270
یک شنبه 24 دی 1385, 13:31 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک برنامه برای تبدیل اطلاعات از بانک Paradox به SQL نوشتم. بانک شامل حدود 1500 رکورد هستش و در فرم از یک Query برای اتصال به بانک پارادوکس و یک ADOQuery برای افزودن رکورد ها به بانک SQL استفاده کردم. برنامه بدون هیچ خطایی اجرا میشه و در حدود 20 درصد اطلاعات رو به درستی از بانک اول به بانک دوم منتقل میکنه. ولی بعد از این بلافاصله پنجره برنامه بدون هیچ پیغامی بسته میشه. نکته ای که جالب توجه هستش اینه که وقتی این عملیات تبدیل انجام میشه یک فایل موقت QSQ.db_ در مسیر برنامه ایجاد میشه که حجم اون فایل در هنگام بسته شدن برنامه 1.44 مگابایت میشه. لطفا دوستانی که میتونند راهنمایی کنند که این مشکل بسته شدن برنامه در هنگام تبدیل اطلاعات چه دلیلی میتونه داشته باشه و راه حل اون چیه؟

sasan_vm
یک شنبه 24 دی 1385, 15:37 عصر
سلام
از SQL-Server -> Import Data استفاده کنید. البته اگه منظورتان از SQL همان SQL-Server
است.

siavash270
دوشنبه 25 دی 1385, 07:07 صبح
سلام
از SQL-Server -> Import Data استفاده کنید. البته اگه منظورتان از SQL همان SQL-Server
است.

با تشکر از شما دوست عزیز متاسفانه از این راهی که شما گفتید نمیتونم استفاده کنم به این دلیل که حروف فارسی کاملا بهم ریخته میشه و اتفاقا قبلا این رو سوال کرده بودم و بعضی از دوستان راهنمایی کرده بودند که هیچ راهی برای تبدیل درست حروف فارسی وجود نداره و مجبورم برای اینکه حروف فارسی به درستی تبدیل بشند یک برنامه بنویسم که از اون بانک پارادوکس رکورد به رکورد به بانک SQL Server اضافه کنه. لطفا اگه برای این روشی که گفتید راه حلی میشناسید که حروف فارسی مشکلی نداشته باشند یا راهنمایی در خصوص همون سوال اول من دارید بفرمایید

siavash270
یک شنبه 01 بهمن 1385, 07:20 صبح
هیچ کس نمیتونه جوابی برای این سوال یا راه حلی برای اینکار پیشنهاد بکنه؟