PDA

View Full Version : این مشکل معمولا کی پیش میاد my sql connection error

samaneh_h
چهارشنبه 27 دی 1385, 08:51 صبح
معمولاً این مشکل چه زمانی پیش میاد

پارس آنلاین که دامین رو از اون گرفتم میگه اشکال رو طراح سایت باید برطرف کنه
طراح سایت می‌گه مشکل رو پارس آنلاین بوجود آورده

حالا می‌شه راهنمایی کنین بگین معمولا چرا و چه جوری این مشکل بوجود میاد؟

reza_rad
چهارشنبه 27 دی 1385, 08:58 صبح
مشکل از سطح دسترسی یوزر روی دیتابیس mysql هست.
یوزر به دیتابیس بالا نمی تونه وصل بشه. یا دسترسی تعریف نشده توی دیتابیس و یا کانکشن رو به دیتابیس اشتباه برقرار کردید

samaneh_h
چهارشنبه 27 دی 1385, 09:01 صبح
طراح سایت ام میگه مجبورم همه اطلاعات رو دوباره اپلود کنم.به نظر شما درست می‌گه یا می‌خواد منو سر بدوونه و ازم پول بگیره.مرسی که زود جواب دادین

reza_rad
چهارشنبه 27 دی 1385, 09:09 صبح
خواهش می کنم
ربطی به آپلود نداره!

البته در یک صورت درست میگه:
اگه توی کد تمام صفحاتی که نوشته کانکشن رو تعریف کرده باشه و ماجوله کار نکرده باشه حالا احتمالا باید همه رو تغییر بده و در نتیجه باید همه رو مجدد آپلود کنه.

حالا آپلود کردن که خیلی زمان نمیگیریه و هزینه اش کمه.البته برای سایت های معمولی.

samaneh_h
چهارشنبه 27 دی 1385, 09:15 صبح
ببخش که انقدر سوال می‌کنم سایت من یک سایت CMS هست یعنی اینجوری میگه وقسمت فارسیش کار می‌کنه فقط قسمت انگلیسیش مشکل دار هست
می‌شه یه نگاهی بندازید به من گفته یه روز کاری وقت می‌گیره و 30 تومن هزینشه

www.bamrahco.com (http://www.bamrahco.com)

reza_rad
چهارشنبه 27 دی 1385, 09:29 صبح
این که توی قسمت انگلیسیش هم وارد میشه. البته گویا کامل نشده ولی مشکلی کلا نداره.

در مورد CMS خاصی که داره استفاده می کنه نمی دونم
ولی در کل مشکل خاصی نباید باشه که 1 روز کاری وقت ببره.

اگه تنظیمات انجام شده باشه و صفحات آماده شده باشه و فقط مشکل همینی که من دیدم باشه یعنی دسترسی یوزر با یه تغییر توی config حل میشه و کار 5 دقیقه است.مگه اینکه خود طرف هنوز کار رو تموم نکرده باشه و تازه بخواد تمومش کنه!

البته اینو باز هم می گم که شاید توی این CMS این خطا بدلیل بروز مشکل دیگه ای باشه(البته این احتمال کمه)

samaneh_h
چهارشنبه 27 دی 1385, 09:36 صبح
می‌دونید این وب سایت خیلی وقت پیش درست شده ولی الان به این مشکل خورده.بعضی ها می‌تونن ببینن بعضی ها نمی‌تونن و اون error ای که به من داده بود رو می‌ده.گیج شدم.
نمی‌دونم آیا درسته اینجا این سولامو دارم مطرح می‌کنم یا نه اگه درست نیست بهم بگین که ادامه ندم و بحث رو شخصی نکنم.
سایت هم قسمت انگلیسیش اطلاعاتی هنوز وارد نشده اون مشکل من نیست پس شما می‌فرمائید که تو قسمت config باید دسترسی یوزر درست بشه و نیاز به آپلود همه اطلاعات نداره.
اگه بر فرض مثال فقط دیتا بیس رو بخوایم آپلود کنیم باید همه صفحات رو هم آپلود کنیم یا نیاز نیست

reza_rad
چهارشنبه 27 دی 1385, 09:37 صبح
بذارید اینجوری توضیح بدم:

این طراح طبق زمان و هزینه معلوم قرار بوده تا فلان موقع سایت رو به شما تحویل بده.درسته؟
حالا که موقعش شده میگه فارسی اش درسته ولی انگلیسیش مشکل داره .

از اونجایی که فارسی کار می کنه پس ایراد کار از سرور یا فضای روی وب نیست. مسلما کار طراح شما مشکل داشته.

و خب مسلمه که اون که کارش مشکل داشته خودش هم باید درستش کنه و شما نباید هزینه ای برای اینکه اون اشتباه کرده بپردازی! مگه اینکه توی قرارداد چیز دیگه ای گفته شده باشه و یا مورد جدیدی اضافه شده باشه.

reza_rad
چهارشنبه 27 دی 1385, 09:40 صبح
یعنی قبلا قسمت انگلیسیش که میگین الان مشکل داره کار می کرد؟

خب پس حالا یکی دستکاریش کرده دیگه!

دیتابیس و صفحات ربطی به هم ندارند و لزوما آپلود یکی به معنای اینکه دیگری هم باید آپلود بشه نیست مگه اینکه تغییر اساسی باشه که در مورد CMS مسلما در ساختار تغییری ایجاد نمیشه.

samaneh_h
چهارشنبه 27 دی 1385, 09:45 صبح
حالا یه سوال جدید چرا بعضی ها می‌بینن صفحه رو ولی بعضی های دیگه نه

reza_rad
چهارشنبه 27 دی 1385, 09:46 صبح
یعنی اصلا نمی بینن؟ یا اینکه به ارور می خورند؟

مثلا کدوم صفحه هاش رو؟ آدرس صفحه؟

reza_rad
چهارشنبه 27 دی 1385, 09:54 صبح
یه چیز دیگه من الان متوجه شدم!

شما دو تا دامین داری:bamrah-co و bamrahco

حالا این دو تا:
http://www.bamrahco.com/english/index.php
http://www.bamrah-co.com/english/index.php

یکیش کار می کنه و یکیش نه!

خب طراح سایت باید جفتش رو مثل هم طراحی میکرده! مشکل 100 درصد از طراحه دیگه

ضمن اینکه فقط کافی بود توی دامین دومی Redirect کنه به دامین اولی که نکرده!!!

و حالا به این دلیل میگه باید همه رو آپلود کنم چون می خواد عین اونیکه کار می کنه رو کپی کنه اینجا!!! ولی باز با یه Redirect کارش حل میشد!

این طراح حرفه ای رو از کجا پیدا کردید!!!؟
اصلا زیر بار حرفش نرید مشکل از خودشه

samaneh_h
چهارشنبه 27 دی 1385, 09:54 صبح
همین قسمت انگلیسی
من به ارور خوردم ولی شما دیدید
من اصلا" با کلیک روی english صفحه ای که عکسشو براتون گذاشتم رو نشون می ده ولی شما صفحه english رو دیدید(اطلاعاتش تکمیل نشده)

reza_rad
چهارشنبه 27 دی 1385, 10:01 صبح
همین قسمت انگلیسی
من به ارور خوردم ولی شما دیدید
من اصلا" با کلیک روی english صفحه ای که عکسشو براتون گذاشتم رو نشون می ده ولی شما صفحه english رو دیدید(اطلاعاتش تکمیل نشده)

به دو تا لینکی که دادم مراجعه کنید فکر کنم همین مشکله که گفتم

samaneh_h
چهارشنبه 27 دی 1385, 10:03 صبح
خیلی خیلی ممنونم
شما خیلی لطف کردید
بله حق با شماست
برای این از دکمه تشکر استفاده نمی‌کنم که اون دکمه جوابگوی لطف شما نیست
مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسییی

reza_rad
چهارشنبه 27 دی 1385, 10:08 صبح
خواهش می کنم:)