PDA

View Full Version : کلاس حضوری

Galiver
دوشنبه 04 اسفند 1382, 15:33 عصر
اگه کسی کلاس حضوری خوب و سطح بالا سی شارپ با یه استاد با سواد در یک آموزشگاه معتبر سراغ داره ممنون میشم مشخصاتشو بمن بده

دوشنبه 04 اسفند 1382, 21:38 عصر
مجتمع فنی تهران نباید بد باشه ولی اگر استاد نصیری جایی درس میدن که بهترینه
راستی چرا حضوری؟مگه الکترونیکی چشه؟
با تشکر

Mahdavi
دوشنبه 04 اسفند 1382, 22:12 عصر
با سلام
من خودم تو آموزشگاه آرینا و پیش آقای مهندس یزدان پناه دوره دیدم .استادی با معلومات بالاست. :lol:

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 05 اسفند 1382, 11:25 صبح
اقا اگه میشه به منم بگین چون مجتمع فنی کلاسهاش به حدنصاب نرسیده وتشکیل نشد :cry:

Galiver
سه شنبه 05 اسفند 1382, 14:32 عصر
مجتمع فنی که کلاس سی شارپ نداره و آموزش الکترونیکی هم اگه منظورتون پرشیاایلرنینگ که اونم گویا سایتش خرابه یا اینکه مشکل از سیستم منه و سایت آموزشگاه آرینا را هم دیدم سیلابس موضوعاتی را در کلاس سی شارپ آموزش میدن مشخص نیست اگه میتونید لطفا اینجا بنویسید و در ضمن دو تا سایت دیگه هم دیدم که تبلیغ کلاسهای دانشگاه شریف و شرکت سماتک بود اگه کسی تو کلاسهای این دو تا ، شرکت کرده لطف کنه بگه در چه سطحی هستن
آقای نصیری هم اگه در کلاس حضوری تدریس میکنن چنانچه لطف کنن و در اینجا مشخصاتشو بنویسن ممنون میشم

سه شنبه 05 اسفند 1382, 18:15 عصر
من اطمینان دارم که مجتمع فنی کلاس سی شارپ داره
ولی خوب دوستان میگن تشکیل نشده
موفق باشی

Vahid_Nasiri
سه شنبه 05 اسفند 1382, 20:27 عصر
خیر! من در هیچ کلاس حضوری حضور ندارم! فقط چند کلاس آنلاین بود که آنهم به لطف برادران همیشه در صحنه رفت روی هوا! فکر هم نمی کنم این نوع کلاس ها را به این شکل دیگر ادامه بدهم.
موفق باشید.

Mahdavi
سه شنبه 05 اسفند 1382, 20:58 عصر
دوست عزیز اینم آدرس

تهران - میدان ونک - خیابان ملا صدرا-تقاطع کردستان (ضلع شمال غربی تقاطع) - پلاک 39 - طبقه همکف

8039340 - 8032771

حتما کلاسهای خود مهندس یزدان پناه شرکت کنی :lol:

Vahid_Nasiri
سه شنبه 05 اسفند 1382, 21:53 عصر
اسم کوچک مهندس یزدان پناه چیست؟ :متفکر:

Mahdavi
سه شنبه 05 اسفند 1382, 22:31 عصر
با سلام
سید عمادالدین یزدان پناه :lol:
اینم آدرس سایتشون :
http://www.arena-co.com

Galiver
چهارشنبه 06 اسفند 1382, 21:41 عصر
آقای مهدوی در این کلاسی که شما شرکت کردید مباحثی مثل
Threads
ado.net
xml
security
user & custom controls
GDI
هم آموزش دیدید

Mahdavi
چهارشنبه 06 اسفند 1382, 21:47 عصر
دوست عزیز دوره ای که و دوستانم تو اون بودیم کاملا خصوصی بود و به همین خاطر مطالب هم از طرف ما پیشنهاد میشد. ( چون کلاس برای سازمان ما بود و ما از مشهد هر هفته آخر هفته میومدیم تهران :shock: )
بازم برید اونجا سر فصل دروس مشخصه . البته فکر کنم تو سایتشون هم هست.
موفق باشید

Rashvand
دوشنبه 25 اردیبهشت 1385, 10:18 صبح
دوستان سلام من تازه عضو شدم منم می خواهم مرا راهنمایی کنید چون دنبال یک زبان برنامه نویسی قوی وراحت وکامل میگردم

ali_kolahdoozan
دوشنبه 25 اردیبهشت 1385, 13:29 عصر
بابا ebook از #c بگیرید و با کمک اون و msdn و کتابهای دیگه کارتون حله کلاس نمی خاد

nasimnastaran
دوشنبه 25 اردیبهشت 1385, 21:59 عصر
این دوره های خصوصی که جناب آقای مهدوی می گویند ( جناب آقای یزدان پناه ) ، با قیمت یک جلسه اش می توانید یک بلیط هواپیمای جزیره آزاد ! کیـــش را برای خود رزرو کنید . پارسال که این جوری بود . امسال را نمی دانم !!!!!!!!