PDA

View Full Version : تلفن گویا در دلفی سورس کامل و باتوضیح کامل

mehdirayaneh
پنج شنبه 28 دی 1385, 15:27 عصر
آیاکسی هست سورس کامل تلفن گویا با دلفی داشته باشه و کار با توابع TAPI
توابع تلفن و کامپونت های تلفن کار کرده درباره توضیح بده

mehdirayaneh
پنج شنبه 28 دی 1385, 15:30 عصر
من با کامپونت hbTapi Components 1.9.5 کار کرده ام اما تلفن گویا نمی توانم درست کنم

vesal
پنج شنبه 28 دی 1385, 18:02 عصر
Kdtele Tools یه Sample کامل داره

MNosouhi
پنج شنبه 28 دی 1385, 19:06 عصر
Kdtele Tools یه Sample کامل داره
اگر میخای واقعا حرفه ای کار کنی ، این کامپوننت ها به درد نمیخورن ، یعنی بعضا با خطوط ایران سازگار نیستن و بعضا هم شرکت های تولید کنندشون با شرکت های سخت افزاری زدوبندهایی میکنن که اینجور کامپوننت ها فقط با سخت افزارهای و مارکهای خاصی کار کند که چیزی جز دردسر برای ما برنامه نویسها نداره .
یکی از دوستامه فقط وقتش رو روی همین قضیه گزاشته و درآمدش هم از این راه خیلی خوبه ، اینهایی که گفتم نظرات ایشونه.

vesal
پنج شنبه 28 دی 1385, 19:17 عصر
اگر میخای واقعا حرفه ای کار کنی ، این کامپوننت ها به درد نمیخورن ، یعنی بعضا با خطوط ایران سازگار نیستن و بعضا هم شرکت های تولید کنندشون با شرکت های سخت افزاری زدوبندهایی میکنن که اینجور کامپوننت ها فقط با سخت افزارهای و مارکهای خاصی کار کند که چیزی جز دردسر برای ما برنامه نویسها نداره .
یکی از دوستامه فقط وقتش رو روی همین قضیه گزاشته و درآمدش هم از این راه خیلی خوبه ، اینهایی که گفتم نظرات ایشونه.

بعد این چه ربطی داشت به حرفه ای کار کردن؟ نکنه از نظر شما حرفه ی کار کردن یعنی سرو کله زدن با TAPI ؟ و در مورد زدوبند!!! فکر کنم بهتر باشه بگیم سازگاری با استاندارد ها!!! به هر حال KDtele Tools توسط خیلی از برنامه نویسان تست شده خود من که تو 5 تا پروژه ازش استفاده کردم و مشکل خاصی هم باهاش نداشتم.

m-khorsandi
جمعه 29 دی 1385, 01:10 صبح
آیاکسی هست سورس کامل تلفن گویا با دلفی داشته باشه و کار با توابع TAPI
توابع تلفن و کامپونت های تلفن کار کرده درباره توضیح بده

KDTele و Async Pro رو جستجو کن.

mehdirayaneh
جمعه 29 دی 1385, 12:19 عصر
من با این کامپونت ها کار کردام اما فقط می توان منشی تلفنی و کالر آدی درست کنم اما هر کاری کردام تلفن گویا کامل بسازم نتونستم و سوال من این است که چطور برنامه تلفن گویا با کامپونت و یا توابع TAPIبسازیم اگر کسی می دونه یاسورس کد آماده دارد یا یک توضیح کامل درباره برنامه تلفن گویا کمکی به من بکنند

حامد مصافی
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 12:55 عصر
بوسیله کامپوننت TapiEx می تونید این کار رو بکنید.
محل دانلودش رو از گوگل بپرسید.
نسخه Trial با Nag Screen رو میتونید دانلود کنید.
قیمت نسخه کامل 900 دلاره

DAMAVAND
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 13:10 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=68320

m-khorsandi
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 13:19 عصر
تاریخ آخرین پست رو دیدید!!؟؟؟

babak869
پنج شنبه 10 خرداد 1386, 08:00 صبح
به نظر من رودست ExceleTel نیومده . واقعا عالیه و حرف نداره . با همه مودمی هم جواب میده