PDA

View Full Version : VISUAL FOXPRO 8.0

kia1349
پنج شنبه 01 خرداد 1382, 17:56 عصر
بچه ها مژده
نسخه فاینال ویژوال فاکس پرو 8 توی ایران هم اومد بازار رضا فروشگاه تگنو 2000

برای بیل گیتس بیچاره خیلی متاسفم :(

Afshinpour
جمعه 02 خرداد 1382, 03:21 صبح
به سلامتی.

محمد جان نگفتم چند وقت دیگه ایران هم میاد؟ دیدی زیاد طول نکشید. ولی جالب اینجاست که توی آلمان هنوز درست و خسابی وارد بازار نشده!! البته همه جا هست ولی باید سفارش بدی.

خوب به امید خدا ایران توی یک چیز از بقیه کشورها جلوتره.

amin panahi
جمعه 02 خرداد 1382, 21:20 عصر
سلاممممم . . . . :lol:
نمی دوونین چقدر خوشحالم . من بد بخت رو یتیم ول کرده بودین کجا رفته بودین ؟ کی آدرس این سایت barnamenevise.net شد که من نفهمیدم؟ روزهای ترانه و اندو ه . . . . تمام شد!
محمد جان علی جان کیا جون و بقیه بر و بچه ها سلام .
حالا تا حولم تموم نشده چند سوال بپرسم .
1. مگه عضو شدن تو سایت newa2news پولی است؟
2. کیا جون . من شیرازم و نمی دونم که این مغازه فروشنده vfp8!! کجاست . می تونی واسم پستش کنی؟ البته اگه شماره حسابت رو بدی از خجالتت هم در میام !
3. اعصاب ندارم ! فرض میکنیم که می خوایم یه دکمه بسازیم که caption آن از یک بانک اطلاعاتی گرفته شود . باید چیکار کرد ؟ من هر کاری می کنم اسم متغیر به عنوان caption ذخیره می شود ! sos
در پایان بازم خوشحالم . نمی دونین تو این دنیا که کاربران vfp این قدر کمند پیدا کردن دوباره شماها چه لطفی داره .
خداحافظ

Mohammad_Mnt
جمعه 02 خرداد 1382, 23:40 عصر
کیا جون خیلی ممنون . کلی خوشحالم کردی :lol:
علی جون چی چیا ایران جلوتره :( چند ماهه که تو آلمان اومده ؟ تازه سیستم فروش نرم افزار توی آلمان با ایزان کلی فرق داره ! اینجا یه رایت مکنن و بهت می دن ولی اون جا ( احتمال زیاد ) با جعبه و دفترچه و راهنما ( و البته قیمت واقعی ) بهت می دن :?
امین جون ! تکنو 2000 توی تهرونه . این هم آدرس سایتش
http://www.techno2000.com
می تونی زنگ برنی و سفارش بدی ( پول کرایه تو خودت باید بدی :shock: )

kia1349
شنبه 03 خرداد 1382, 06:44 صبح
امین جان سلام
به حرف محمد آقا گوش کن اگه نتونستی از تکنو 2000 تهیه کنی من برات تهیه میکنم و برات پست میکنم
----------------------------------------------------------------------------------------------------
اطلاعات فروشگاه تکنو 2000
تلفکس 6493581
سافت پست(تحویل در محل) 6498523
به امید موفقیت همتون

Afshinpour
شنبه 03 خرداد 1382, 18:21 عصر
امین جان سلام خوش اومدی

این دستور رو میتونی با باز شدن فرم اجر کنی.

فرض کنیم اسم جدولت table1 باشه و توی اون هم ca رو داشته باشی که (C, 20) باشه که با باز شدن فرم باید مقدار توی اون جای caption بشینه .

use table1
a=space(20)
store ca to a
thisform.command1.caption=a

command1 همون کلیدی هست که باید caption اون عوض بشه

Afshinpour
شنبه 17 خرداد 1382, 05:40 صبح
راستی محمد جان جهت اطلاع بد نیست بدونی که قیمت ویژوال فاکس پرو 8 تو آلمان همش 849 یورو هستش!! یعنی یک چیزی حدود هفتصد و شصت هزار تومان!!

با این پول فکر کنم تو ایران بشه هز چی برنامه تو بازار هست رو 3 بار خرید مگه نه ؟ :lol: :lol:

Mohammad_Mnt
شنبه 17 خرداد 1382, 16:03 عصر
ایران هر چیش بد باشه این چیزش خوبه که من ویژوال فاکس 8 رو 1.5 یورو خریدم :D اگه قرار بود 849 یورو بدم که قلبم وامیستاد :wink: