PDA

View Full Version : ایجاد دیکست بانک

maisam57
یک شنبه 01 بهمن 1385, 15:24 عصر
با سلام
هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم
میخوام یه دیسکت بانک ایجاد کنم عکسشو رو هم براتو گذاشتم باید روی دیسکت و بنامbank.dat باشه به این صورت که از سمت چپ شماره پرسنلی و مبلغ حقوق و تاریخ رو ذخیره کنه شماره پرسنلی باید 9 رقم و مبلغ حقوق 13 رقم و تاریخ رو 6 رقم باشه اگه توجه کرده باشید ملبغ حقوق الزاما باید 13 رقم باشه که اولش 7 صفر گذاشتم

maisam57
یک شنبه 01 بهمن 1385, 15:27 عصر
ببخشید لینکشو رو نگذاشتم

javad_hosseiny
یک شنبه 01 بهمن 1385, 17:58 عصر
در تهیه کدام قسمتش مشکل دارید ؟!!!!
(معمولا شما باید این نوع خروجی (گزارش) را در برنامه حقوق و دستمزد خود بگنجانید، چرا که خیلی وقت بانکها دیگه برای دریافت لیست واریز حقوق پرسنل ادارات و شرکتها و (حتی مراکز کوچک) به صورت پرینتی و .. قبول نمی کنند و الزاما می بایسیتی بصورت دیسکت و با فورمت تعیین شده توسط آنها ارسال شود)
کافی است تا ابتدا محدوده موردنظر خود را بر روی جدول تعیین کنید (یا فیلتر کنید یا query بگیرید) (مثلا برای دیسکت بانک حقوق ماه جاری پرسنل )
سپس در یک حلقه از ابتدا تا انتهای جدول موردنظر را پیمایش کنید و با استفاده از توابع سطح پایین فایل (فایل تکست موردنظر را ایجاد) و مطالب موردنظر را متناسب با فورمت درخواستی توسط بانک موردنظر (چون هر کدام از بانکها یک فورمت خاصی برای دیسکت حقوق خود می خواهند) اطلاعات را در فایل تکست موردنظر ذخیره می نمایید
مشابه این موضوع را در پست ذیل پاسخ داده ام
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=59678

maisam57
دوشنبه 02 بهمن 1385, 09:26 صبح
اقا جواد میخواستم بپرسم که چطوری اطلاعات زیر همدیگه ذخیره میشه یعنی شما میگی که من اول اطلاعاتم رو select کنم و بعد از while not eof تا آخر فایل بانک رو بخونم بعد مخواستم بپرسم چطوری توی فایل txt یا dat بریزم طوری که توی notepad بالا نشون دادم