PDA

View Full Version : اجرای کد یه برنامه از داخل کد چند برنامه

benyamin_pc
چهارشنبه 11 بهمن 1385, 02:26 صبح
با سلام
اگه یه فایل باینری متشکل از کد چند برنامه داشته باشیم
هیچ راهی نداره به طور مجازی (بدون تشکیل دادن اون کد به یه فایل) اون بخش از کد را به عنوان یه فایل مجزا به ویندوز معرفی کنیم تا اون برنامه ای که اون کدها تشکیل می دادن اجرا شه؟
در واقع ساختاری تو برنامه نویسی وجود نداره که یه مش کد رو به صورت یه بسته نرم افزاری روانه پردازش ویندوز کنه؟
اگه این نیست خودمون نمی تونیم اون بخش کد رو شروع به اجرا کنیم؟همون کاری که ویندوز میکنه؟

ab_ba
چهارشنبه 11 بهمن 1385, 09:34 صبح
دوست عزیز برای اجرای یک مش کد کارهای زیادی باید بصورت اولیه انجام پذیرد مثل اختصاص حافظه برای داده ها اختصاص حافظه برای کد برنامه اختصاص حافظه برای کد پشته و ...
به همین سادگی یه مش کد را نمیشه روانه پردازش ویندوز کرد!!!

benyamin_pc
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 02:46 صبح
در واقع این کاریه که ویندوز میکنه اما حالا نمیشه یجوری به ویندوز این کارو داد؟غیر از تشکیل اون کدا به شکل یه فایل؟

EhsanKhafan
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 18:08 عصر
این همون کاریه که stackoverflow attack ها انجام میدن.این تاپیک بیشتر به هک وکرک مربوطه تا سی شارپ.
اگه بتونی رجیستر PC (آدرس دستور بعدی را نگه میداره) به اون برنامه ای که میخوای تغییر بدی اونوقت ویندوز از همه جا بیخبر شروع به اجرای اون میکنه.ولی قضیه به این سادگیا نیست.
اول باید برنامتو تو حافظه لود کنی و از اونجا که این کار توسط ویندوز خودکار انجام میشه نمیدونی کجای حافظه قرار میگیره.
دوم باید یه جوری PC رو تغییر بدی.چون این رجیستر در اختیار برنامه نویس نیست...و هزارتا مساله دیگه.
شما به چه منظور میخوای اینکارو بکنی؟شاید راه آسونتری باشه

benyamin_pc
جمعه 13 بهمن 1385, 01:47 صبح
آقا ای ول این خیلی باحاله مقاله ای کتابی در این زمینه بذاری خیلی شرمنده کردی

EhsanKhafan
جمعه 13 بهمن 1385, 06:37 صبح
یکی از بهترین کتابهای موجود که انواع روشهای تفوذگری من جمله stack overflow را به صورت ساده توضیح داده:
نفوذگری در شبکه و روشهای مقابله. نویسنده: احسان ملکیان
در ضمن لینک زیر بدردت میخوره:
http://www.google.com/search?hl=en&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=stack+overflow+attack&spell=1

benyamin_pc
جمعه 13 بهمن 1385, 09:25 صبح
این آقا احسان ای بوک نداره؟کلا منظورم از کتاب ای بوک بود بیشتر اگه ای بوکی فارسی یا انگلیسی معرفی کنین ممنون میشم
البته دارم می رم اون لینکرو زیرو رو کنم:چشمک: الان اولین لینکشو باز کردم انگار باید قضیه جالبی باشه:چشمک: ممنون