PDA

View Full Version : نرم افزار برای نوشتن برنامه های تیمی

vahidiran
جمعه 13 بهمن 1385, 08:29 صبح
همان جور که می دانیم در دنیای واقعی یه نرم افزار که واقعا بتوان اسمش رو نرم افزار بگذاریم یک نفر نمی تونه بنویسه ، بدیهی است که یه تیم باید این کار رو انجام بده
هدف از زدن این تاپیک اینه که دوستان اگه با نرم افزاری که بصورت گروهی بتونیم برنامه بنویسیم کار کرده اند معرفی کنند وبعد از اون یکی رو انتخاب کنیم و کسی که با اون نرم افزار کار کرده یه چیز هایی برای راه انداختن دیگران هم بگه شرایط زیر بصورت پیش فرض هستش

1- با VS 2005 مشکلی نداشته باشد
2- تا می شه باید یه نرم افزار که مال شرکت Microsoft هستش باشه و اگه مجانی باشه یا اینکه همراه VS 2005 باشه چه بهتر و اگر نیستش برای کرک کردن آن مشکلی نباشه
3- نیاز به سخت افزار خاصی نداشته باشه مثلا داشتن یه سرور با 2 سی پی یو و 2 گیگا رم!

در ضمن توی تاپیک های دیگه مطالبی هستش ولی جامع نیستش می خواهیم این تاپیک رو به یه نتیجه عالی برسونیم

Neeloofar
جمعه 13 بهمن 1385, 09:41 صبح
فکر نمیکنید بحث سر همچنین چیزی بیهوده باشه. مگه VSS ایرادی داره؟

Microsoft.net
جمعه 13 بهمن 1385, 19:36 عصر
ما که چند ساله داریم رو source safe تیمی کد مینویسم هیچ مشکلی هم نداریم سیستم
auto backup هم فعاله کوچکترین تغییری که تو کد بشه خودش اول پشتیبان میگیره و با دات نت هم خیلی سازگاره

Payam Moradi
جمعه 13 بهمن 1385, 20:04 عصر
VSS یا همون Visual Source Safe خصوصا نسخه 2005 با تمام ورژن های قدیمی هم سازگاره و امن هم هست. دیگه چه نیازی به گشتن به دنبال برنامه های دیگه هست.
مجانی هم هست!:چشمک:

Navid7h
جمعه 13 بهمن 1385, 22:24 عصر
همونطور که بقیه هم گفتن
Visual Source Safe همه ائن چیزایی رو که گفتین داره

ly.comeng
جمعه 13 بهمن 1385, 23:06 عصر
سلام

من هم همچین نرم افزار ی میخوام منتها ما یعنی تیم ما با زبانهایی مثل PHP و ... میخواد بنویسیه، برای ما چه نرم افزاری پیشنهاد میکنین؟

ممنون

Alireza_Salehi
شنبه 14 بهمن 1385, 06:24 صبح
سلام

من هم همچین نرم افزار ی میخوام منتها ما یعنی تیم ما با زبانهایی مثل PHP و ... میخواد بنویسیه، برای ما چه نرم افزاری پیشنهاد میکنین؟

ممنون

مگه اینجا تالار PHP یه، تا حالا فکر میکردم اینجا تالار دات نته! :متعجب:

vahidiran
شنبه 14 بهمن 1385, 11:48 صبح
خوب دوستان می تونند بگن ایم نرم افزار رو از کجا باید تهیه کرد linkداره و یا اینکه همراه VS.net نصب می شه (من برای نصب همیشه vs.net رو custome نصب می کنم)
ورژن هاش چی هستند

SabaSabouhi
شنبه 14 بهمن 1385, 15:07 عصر
با سلام
مى‌شه خیلى مختصر بگید که این Visual Source Safe اصولاً چه کارى مى‌کنه براى ما. و چطورى باید ازش استفاده بشه؟

ببخشید که سوال یه کمى پیش‌پا افتاده بود.
صبا صبوحى

vahidiran
یک شنبه 15 بهمن 1385, 11:25 صبح
اونایی که Source Safe کار کردن می تونن یه اطلاعاتی بدن

netspc
یک شنبه 15 بهمن 1385, 11:48 صبح
برای نرم افزارهای توسعه open source میتونید از CVS استفاده کنید
مجانی هم هست

vahidiran
یک شنبه 15 بهمن 1385, 11:56 صبح
بحث اصلا Open Source نیستش داریم برای برنامه safr source راهنمایی می طلبیم

vahidiran
دوشنبه 16 بهمن 1385, 10:05 صبح
ما همه منتظریم یکی از دوستان که با برنامه source safe کار کرده یه ذره کمک کنه:چشمک: