PDA

View Full Version : color of main menu

miimii
دوشنبه 16 بهمن 1385, 15:45 عصر
با سلام.
من اگر بخواهم رنگ main Menu را تغییر دهم باید از کجا این کار را انجام دهم؟
Back ground فرم عوض شده ولی رنگ منو را نمی توانم تغییر دهم لطفا مرا راهنمایی کنید

mah.yar
دوشنبه 16 بهمن 1385, 17:08 عصر
یه سر به تاپیک زیر بزن.امبدوارم کمکت کنه:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=59780
:لبخندساده:

leilav_1984
سه شنبه 17 بهمن 1385, 08:39 صبح
با سلام.
من اگر بخواهم رنگ main Menu را تغییر دهم باید از کجا این کار را انجام دهم؟
Back ground فرم عوض شده ولی رنگ منو را نمی توانم تغییر دهم لطفا مرا راهنمایی کنید

اصولا رنگ menu رو Windows تعیین می کنه
یا windows style رو عوض کنید یا theme نصب کنید

miimii
سه شنبه 17 بهمن 1385, 10:49 صبح
با سلام.
دوست عزیز من تاپیک مورد نظر را مطالعه کردم.
Dotnet skin 2003 را هم نصب کردم.چون با 2003 کار می کنم.ولی نحوه استفاده از آن را نمی دانم.
اگر اطلاعی در این مورد دارید لطفا مرا راهنمایی کنید.

mah.yar
سه شنبه 17 بهمن 1385, 23:27 عصر
اگه به محلی که برنامه رو نصب کردی بری یه فایل به اسم DotNetSkin.dll می بینی.برای اضافه کردن این فایل DLL به برنامه و استفاده از اون تو قسمت Toolbox برنامه وی بی راست کلیک کن و بر روی گزینه ای به اسم add item(فکر کنم) کلیک کن(توی وی بی2005 choose items). توی پنجره ای که باز میشه روی Browse کلیک و کن ومسیر فایل dll رو بهش بده و ok کن.
با این کار یه object به اسم SkinUI به قسمت تولباکس اضاف میشه.
حالا میتونی اونو مثل بقیه آبجکتها به فرم اضافه کنی و از قسمت Properties‌ اون و سپس خاصیت SkinFileEx یه اسکین(تو محل نصب برنامه) انتخاب کنی و کار تمومه...
امیدوارم متوجه شده باشی

miimii
چهارشنبه 18 بهمن 1385, 08:58 صبح
دوست عزیز توضیحات خیلی کامل بود.
فقط اگر احتیاج بود که من از یک skin خاص استفاده کنم همیشه همراه برناکه هم فایل DLL و هم Skin مورد نظر هم باید باشد. درسته؟؟؟

programmermp
چهارشنبه 18 بهمن 1385, 10:08 صبح
دوست عزیز توضیحات خیلی کامل بود.
فقط اگر احتیاج بود که من از یک skin خاص استفاده کنم همیشه همراه برناکه هم فایل DLL و هم Skin مورد نظر هم باید باشد. درسته؟؟؟

سلام

صد در صد

اصلا شک نکنید چون شما به فایل dll واسه استفاده از skin دارید و فایل skin رو هم چون

ادرس دهی می کنی توی برنامت بهش نیاز خواهید داشت

mah.yar
چهارشنبه 18 بهمن 1385, 12:50 عصر
البته توی 2005 فقط کافیه فایل Dll همرا برنامت باشه و لازم نیست Skin همراهش باشه. 2003 رو نمیدونم.