PDA

View Full Version : برنامه تحت شبکه

bebakhshid
شنبه 09 اسفند 1382, 11:21 صبح
با سلام
فکر کنم اگر یه برنامه تحت شبکه برایdownloadبگزارید یا یه linkکه خوب باشه !البته یه توضیح
خوب ذنبالش باشه خیلی بهتره

JavanSoft
شنبه 09 اسفند 1382, 12:56 عصر
برنامه تحت شبکه نوشتن و بالطبع نمونه گذاشتن حدیث طولانی دارد

چه برنامه ای ؟چه کاربردی؟
اگر منظورتان پایگاه داده ای است 2لایه یا 3 لایه و یا چند لایه ؟
اگر منظورتان غیر پایگاهی است هدف از انجام چیست

bebakhshid
شنبه 09 اسفند 1382, 13:11 عصر
برنامه database 2لایه ذر اول کار اگر میشه با توضیح

najafi_1
شنبه 29 فروردین 1383, 09:30 صبح
با سلام
آقای وکیلی (javan_soft )با سلام
از سوالاتی که کرده بودید مشخص بود امکان کمک و راهنمایی در این زمینه وجود دارد. لذا مجددا خواهش میکنم چنانچه برنامه نمونه در این خصوص دارید که (برای مامبتدیان )قابل فهم و استفاده و کسب تجربه باشدمرحمت فرمایید(البته التماسی نیست چون التماس طبق قوانین سایت ممنوع است)
قبلا بسیار سپاسگزام
ضمنا اگر راهنمای خوبی هم سراغ دارید معرفی کنید ممنون خواهیم بود.
کوچیک اساتید بزرگ

JavanSoft
شنبه 29 فروردین 1383, 13:19 عصر
قبل از ارائه هرنوع برنامه ... اگر یک جستجوی کوچک در مقالات و پستها انجام دهید ممنون می شوم ... اگر لازم بود بفرمائید تا بیشتر صحبت کنیم

Mahdi_S_T
شنبه 29 فروردین 1383, 17:13 عصر
فکر نکنم با جستجو چیزی دستگیرمان شود . نمیدانم که چرا هر موقع صحبت از آموزش و مقاله ای در مورد برنامه تحت شبکه می شود همه از جوابگویی می مانند .... . در هر صورت اگر کسی چنین مقاله ای اراپه دهد فکر کنم بهترین مقاله سایت خواهد شد. انشاا...

najafi_1
یک شنبه 30 فروردین 1383, 09:23 صبح
آقای وکیلی مجدداً سلام
از اینکه بازهم سراغ جستجو پستمان کردی ممنون هستیم.
ولی خواهش میکنم فکر کن بعضی ها مثل من حتی جستجو هم نمی دانند . پس مرحمت فرموده ما را مس کنید. :shock:
دلگیر نشی :flower: اگه ممکنه حداقل در این خصوص منبع برای مطالعه هم معرفی کنی ممنون میشیم. البته سراغ
bde support هم رفتم و یه چیزایی دستگیرم شده ولی . . . کمک دوستان شایان توجه خواهد بود. :oops:
بازهم متشکرم.