PDA

View Full Version : dts services

maryam761
چهارشنبه 18 بهمن 1385, 10:09 صبح
چگونه میتوانم یک dts package با query پارامتریک بسازم و آن را به یک برنامه اجرایی تبدیل کنم؟

MM_Mofidi
چهارشنبه 18 بهمن 1385, 10:30 صبح
dts را وقتی با ویزارد ساختی هنگام ذخیره سازی بگو در یک فایل bas برایت ذخیره کند. ماژول مربوطه را به پروژه اضافه کن و ......
حالشو ببر ;-)

AminSobati
چهارشنبه 18 بهمن 1385, 22:05 عصر
همچنین میتونین در DTS از Variableها استفاده کنین و به کمک DTSRUN.EXE پارامتر براشون پاس کنین. الزامی نیست برای این کار BAS بسازین

Neeloofar
جمعه 20 بهمن 1385, 20:06 عصر
همچنین میتونین در DTS از Variableها استفاده کنین و به کمک DTSRUN.EXE پارامتر براشون پاس کنین. الزامی نیست برای این کار BAS بسازین

اصلا چطور میشه به DTS Service دسترسی پیدا کرد!؟

AminSobati
جمعه 20 بهمن 1385, 22:15 عصر
در SQL Server 2000 امکان DTS خارج از SQL Server نیست، یعنی سرویس جداگانه محسوب نمیشه و شما داخل Enterprise Manager باهاش کار میکنید. اما در 2005، اساسا این کار تحت یک سرویس جدید به اسم Integration Services اومده. من دقیقا متوجه نشدم منظورتون چیه که "چطور میشه به DTS Service دسترسی پیدا کرد"!

Neeloofar
شنبه 21 بهمن 1385, 13:10 عصر
در SQL Server 2000 امکان DTS خارج از SQL Server نیست، یعنی سرویس جداگانه محسوب نمیشه و شما داخل Enterprise Manager باهاش کار میکنید. اما در 2005، اساسا این کار تحت یک سرویس جدید به اسم Integration Services اومده. من دقیقا متوجه نشدم منظورتون چیه که "چطور میشه به DTS Service دسترسی پیدا کرد"!
یعنی دسترسی به کنسول برای کار کردن با DTS از کجا؟ یا اصلا کنسولی نداره. تازه میخوام بفهمم چیه.
نمدونم چطوری بگم. از کجا باید شروع کنم؟

AminSobati
شنبه 21 بهمن 1385, 14:11 عصر
از داخل Enterprise Manager قسمت Data Transformation Services باید Right Click کنید و New Package انجام بدین