PDA

View Full Version : چاپ کردن قسمتهای مختلف خروجی در صفحه های مختلف

ستاره شرق
یک شنبه 22 بهمن 1385, 16:16 عصر
سلام

در sql تابعی را نوشته ام که تعدادی از سطرهای یک جدول را چاپ میکند.در کد asp.net مربوط به آن از datagrid استفاده کرده ام.
چگونه میتوانم بگویم هر 10 تا سطر در یک صفحه چاپ شود یا هر گاه یک صفحه تمام شد به جای اینکه scrollbar شود بقیه را در صفحه بعد چاپ کند.
و در هر صفحه به صفحه های عقب و جلو link داشته باشم.
در ضمن نمیدانم که تعداد سطرهایی که قرار است چاپ شوند چند تا است.

متشکرم

whitehat
یک شنبه 22 بهمن 1385, 16:35 عصر
کوئری خود را بر اساس فیلد Rank بسازید و به تابع خود حد بالا و پایین خود را ارسال کنید.کوئری شما باید بر اساس فیلد Rank انتخاب کند

Select Identity(int,1,1) As Rank,* From YourTable

اگر از SQL 2005 استفاده می کنید انتخاب های متنوع تری خواهید داشت.

AminSobati
یک شنبه 22 بهمن 1385, 17:21 عصر
کوئری خود را بر اساس فیلد Rank بسازید و به تابع خود حد بالا و پایین خود را ارسال کنید.کوئری شما باید بر اساس فیلد Rank انتخاب کند

Select Identity(int,1,1) As Rank,* From YourTable

اگر از SQL 2005 استفاده می کنید انتخاب های متنوع تری خواهید داشت.
این نوع استفاده از Identity فقط هنگام ذخیره نتیجه در جای جدید کاربرد داره، نه Query مطلق. در حقیقت دوستمون به Paging نیاز دارند که در SQL Server 2000 این کار چندان ساده نیست. اگر قرار باشه نتیجه Select رو در جدولی موقتی ذخیره کنند، Identity به شکل مذکور جواب میده. به نظرم بهتره اول بفرمایید که در کدوم ورژن SQL Server کار داره انجام میشه

whitehat
یک شنبه 22 بهمن 1385, 20:34 عصر
حق با شماست ، من معمولا برای این کار از یک Temp Table در یک SP یا UF استفاده می کردم ، ولی اکنون در 2005 موضوع بکلی فرق کرده و توابع متنوعی برای این کار وجود دارد.
با تشکر http://qsmile.com/qsimages/72.gif

لوسیمی
دوشنبه 23 بهمن 1385, 18:04 عصر
من و ستاره شرق باهم کار می کنیم و از ورژن 2000 sql استفاده می کنیم