PDA

View Full Version : Merge Module در Install Sheild 12

pswin.pooya
چهارشنبه 25 بهمن 1385, 18:03 عصر
سلام دوستان
من یه مشکل با Install Sheild 12 دارم. اونم اینه که نمی تونم dotnetfx2 رو به برنامه خودم اضافه کنم. میخواستم ببینم کسی لینک داونلود Merge Module دات نت 2 رو نداره؟. اینم بگم که نه دات نت 2 و نه دات نت 1 داخل Merge Moduleها هستش؟ تکلیف چیه؟

sh
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 01:15 صبح
اگر از Basic MSI استفاده میکنی از منوی Build اولین گزینه (Release Wizard) رو انتخاب کن و در حین انجام مراحل ازت میپرسه که کدوم نسخه دات نت فریم ورک نصب بشه. توجه داشته باش که برای اولین بار در حین کامپایل ممکنه بهت خطا بده که فایل دات نت فریم ورک در فلان آدرس نیست که شما باید اون فایل رو دستی در ادرس مذکور کپی کنی(این خطا به خاطر اینه که فایل دات نت همراه اینستال شیلد نصب نمیشه)

راه دوم استفاده از prerequisite Editor در منوی Tools هست که اینجا میتونی هر نوع فایل اجرائی رو بدی و تعیین کنی به چه ترتیب قبل یا بعد از برنامه شما نصب بشوند که فایل دات نت فریم ورک رو میتونی همینجا به پروژه اضافه کنی

اگر از Install Script Project استفاده میکنی که خودش مرژماژول مربوطه رو داره

pswin.pooya
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 09:54 صبح
سلام
بله هر دو روش فوق رو میدونم
.ولی میگه که حتما باید دات نت فریم ورک 2 رو از رو اینترنت بگیری. من چی کار میتونم بکنم که هر سری این کار رو نکنم. یعنی یه چیزی حدود 1 ساعت به اینترنت وصل نشم

mRizvandi
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 10:11 صبح
سلام

تا اونجایی که من می دونم هر دو نسخه دات نت 1و2 دارای فایلهای MSI هم هستند که البته باید Extract بشن. بعد از Extract یک فایل هم هست که پارامترهای نصب رو کامل در خودش داره.
;-)

pswin.pooya
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 10:17 صبح
تو لسیت Merge Moduleهای
من نه دات نت دو و نه دات نت یک هست!

sh
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 12:19 عصر
پسر خوب کجاش میگه باید حتما از اینترنت بگیری ؟ موقع درست کردن ستاب چند گزینه داره که میگه این فایل دات نت از توی پروژه ستاب نصب بشه یا از ادرسی دانلود بشه شاید اونجا گزینه درست رو انتخاب نکردی

من از ورژن 10 اینستال شیلد دارم باهاش کار میکنم مطمئن باش اون مشکلی نداره شما تنظیمات رو درست انجام ندادی

pswin.pooya
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 13:14 عصر
سلام
شکل پایین رو نگاه کنین. این پیغام رو میده و میخواد که من دات نت فریم ورک رو از اینترنت داونلود کنم.
http://psware.persiangig.com/setup.JPG

shervin110uk
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 13:26 عصر
من فکر میکنم احتمالا تو ورژن نرم افزارت کامل نیست ٰ، احتمالا این هست که یک دونه سی دی هست... چون من هم این مشکل را داشتم ولی فول ورژن اینستال شیلد 12 دقیقا 4 یا 5 تا سی دی هست و مشکل بالا توی اون حل میشه.

pswin.pooya
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 13:31 عصر
حالا کسی لینک داونلود این بسته رو نداره.که من مجبور نشم تویه هر سری نصب Install shield این داونلود رو انجام بدم؟!

sh
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 14:19 عصر
ببین در آدرس زیر فایل dotnetfx.exe رو داری :
C:\Program Files\Macrovision\IS12\ObjectsPro\MS .NET Framework 2.0 Object\Data\redist

و فایل دات نت فریم ورک رو با نام dotnetfx20.exe در آدرس زیر قرار بده بعد دوباره تست کن
C:\Program Files\Macrovision\IS12\Redist\0409\i386

pswin.pooya
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 14:47 عصر
فایده نداشت. آخرش مجبور شدم یه دفعه دیگه داونلودش کنم. بازم از همتون بخاطر کمکهاتون تشکر می‌کنم

Sharif Lotfi
شنبه 28 بهمن 1385, 07:39 صبح
دوست عزیز این تاپیک رو ببین . دو تا فایل مورد نیاز برای اینستال شلد 11.5 که شامل دات نت فریم ورک 1.1 هم هست جزو فایلهای آپلود شده است شاید کارت راه بیفته
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=61481

pswin.pooya
شنبه 28 بهمن 1385, 16:31 عصر
نه من برای دات نت فزیم ورک 2 رو میخوام

Xcalivorse
شنبه 03 فروردین 1387, 00:51 صبح
من فکر میکنم احتمالا تو ورژن نرم افزارت کامل نیست ٰ، احتمالا این هست که یک دونه سی دی هست... چون من هم این مشکل را داشتم ولی فول ورژن اینستال شیلد 12 دقیقا 4 یا 5 تا سی دی هست و مشکل بالا توی اون حل میشه.