PDA

View Full Version : چند کار در یک sp

mahak_f
شنبه 28 بهمن 1385, 12:26 عصر
سلام. امکان نوشتن و اجرای چند کار توی یه Stored Proce وجود داره.مثالهای books online رو دیدم.
میخوام یه سری از فیلدها رو با اطلاعات داخلش از یه جدول Select کنم .حدود 200 هزار row با این کار انتخاب میشه. حالا با اطلاعات بدست اومده از اینجا یه جدول دیگه رو پر کنم. انجام چنین کاری در یک SP امکان داره؟ میشه با یه مثال به من نشون بدین؟

Kamyar.Kimiyabeigi
شنبه 28 بهمن 1385, 13:08 عصر
INSERT INTO Table1 (Field1, Field2)
SELECT Field1, Field2 FROM Table2

mahak_f
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 11:14 صبح
INSERT INTO Table1 (Field1, Field2)
SELECT Field1, Field2 FROM Table2

متشکرم بابت راهنماییت. حالا من دقیقا کار برعکسی که مثال زدی رو باید انجام بدم. اینکه اول یه تعدادی رکورد رو از یه جدول توی بانک انتخاب میکنم. حالا اطلاعات انتخاب شده رو باید تو یه جدول دیگه insert کنم. میشه همه این کارها رو توی sql انجام بدم (توی یه sp ) ؟
نمیفهمم recordset هایی که حاوی هر یک از این فیلدها هستن رو چجوری باید باهاشون کار کنم.....

zerobit-ltd
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 11:29 صبح
حالا من دقیقا کار برعکسی که مثال زدی رو باید انجام بدم. اینکه اول یه تعدادی رکورد رو از یه جدول توی بانک انتخاب میکنم. حالا اطلاعات انتخاب شده رو باید تو یه جدول دیگه insert کنم. میشه همه این کارها رو توی sql انجام بدم (توی یه sp ) ؟

کدی که Kamyar.Kimiyabeigi گذاشتن، دقیقا همین کارو انجام میده. اول رکوردهای مورد نظر شما رو از Table2 استخراج می کنه و سپس اونارو تو Table1 درج می کنه.