PDA

View Full Version : xtratreelist

bahramsport
دوشنبه 30 بهمن 1385, 17:44 عصر
با سلام
من چند تا سوال در باره این کامپوننت داشتم از دوستان اگر کسی با آن کار کرده کمک کنه
1- چطوری باید راست به چپ بشه
2 - dragdrop آن چطوری در بانک ذخیره میشه من که هر کار کردم نشد dataset که به آن بایند میشه وقتی عمل dropdrag را انجام میدهم haschang آن بی تغییر میماند آیا روش خاصی دارد ؟؟؟
3- آیا component شبیه این است که خاصیات dragdrop داشته باشه؟؟؟
با تشکر

rezaei manesh
دوشنبه 30 بهمن 1385, 18:56 عصر
من با این کنترل کار کردم و هر 2 مشکل شما رو دارم
حتی خواستم از خواست درگ اون برای حذف استفاده کنم اما نذارم از نودی به نود دیگر درگ کنه اما نشد.

bahramsport
سه شنبه 01 اسفند 1385, 07:20 صبح
با سلام
با اجازه اساتید
با این چند ساعتی که بااین برنامه کار کردم قابلیت های جالبی دیدم که میتونه این 2 مشکل را بپوشونه .
برای آپدیت در دراگ هم من چندخط کد اضافه کردم. البته مشکل اینه که مستقیم آپدیت میشه
ولی این حالت parent آن خیلی عالیه هر کار بخوام باش میکنم البته تا حالا ....

rezaei manesh
سه شنبه 01 اسفند 1385, 07:55 صبح
در مورد کدت هم توضیح بده یا واسه ما هم بزار اگه می شه
آره قابلیت های جالبی داره مثل این که رو هر نود که میری عکس نودشو می تونی عوض کنی وی یا یا هنگام درگ یک نود یک تصویر کم رنگ از نودی که در حال جابجایی داشته باشی و...

bahramsport
سه شنبه 01 اسفند 1385, 12:15 عصر
من بیخیال دراگ شدم یک منو ساختم که داخل اون cut , new , ..... است که تغریبا همان کار را انجام میده .دارم کاملش میکنم آخه دراگ همیشه آخر child ها اضافه میکنه که این اون چیزی نیست که من میخوام فقط اگه مشکل راست به چپش حل میشد عالی بود .
به نظر من این کامپوننت خاص delphi نوشته شده هنوز رو .net کامل نشده آخه من از دوستان که پرسیدم در delphi این مشکلاتو نداره

rezaei manesh
سه شنبه 01 اسفند 1385, 12:51 عصر
دراگ این طور نیست که آخر اضافه کنه
می شه یک نود رو به هر جای درخت واره انتقال داد که این کار رو می کنه اما خودش تو بانک ذخیره نمی کنه باید مکان رو پس از درگ پیدا کنی و بعد ای دی پرنت اونو در نوی که درگ شده هم قرار بدی

bahramsport
سه شنبه 01 اسفند 1385, 20:28 عصر
درسته ولی در مثال خودش اگر روی یک آیتم آنرا رها کنید اگر چند child داشته باشه میره آخر childها فکر کنم منظور من را خوب متوجه نشید /
یک سوال دارم من میخوام پروژمو با این بنوسیم آیا در نصب در جای دیگه و برای اتقال مشکلی داره یا نه ؟؟؟؟

rezaei manesh
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 15:00 عصر
من که مشکلی نداشتم
این کار رو کردم مشکلی نبود