PDA

View Full Version : حرفه ای می خوام

razeghi_loved
سه شنبه 01 اسفند 1385, 16:28 عصر
سلام دوستان من دنبال یه نفرم که یک پروژه انجام بدم اما می خوام حرفه ای باشه اگر کسی هست مشکلم را بگم
برنامه جالبی هست البته اگر طراحی بشه

bidad
سه شنبه 01 اسفند 1385, 16:31 عصر
پولش به زحمتش بیارزه انجام دهندش هم پیدا میشه

someCoder
سه شنبه 01 اسفند 1385, 16:40 عصر
اگر کسی هست مشکلم را بگمبازارگرمی میکنی؟!

razeghi_loved
سه شنبه 01 اسفند 1385, 16:40 عصر
من هم کار می خوام اگر این طوری بود که می رفتم یه برنامه نویس می گرفتم انجام بده این برنامه خیلی راحته فقط برای اولین بار که انجام می شه تا حالا اصلا کسی این کار را انجام نداده البته کارش غیر ممکن نیست من تا حالا ایده های زیادی داشتم که بیشتر دوزیده شد و الان دارند به نام خودشان ثبت می کنند در ضمن هر کی برنامه را تهیه کنه به نام اون ثبت می شه 100 در صد

razeghi_loved
سه شنبه 01 اسفند 1385, 16:42 عصر
نه عزیز جان بازار گرمی از این حرفا نیست باور کنید برنامه جالبی هست فقط اگر کسی بود که کمک کنه خبر کنه بعد توضیحات برنامه را می نویسم هدف من کمک به مشکل سرعت پایین اینترنت در ایران است

linux
سه شنبه 01 اسفند 1385, 21:18 عصر
نه عزیز جان بازار گرمی از این حرفا نیست باور کنید برنامه جالبی هست فقط اگر کسی بود که کمک کنه خبر کنه بعد توضیحات برنامه را می نویسم هدف من کمک به مشکل سرعت پایین اینترنت در ایران است
ایده خوب و قابل انجامی باشد حتما کمک خواهم کرد

programmermp
سه شنبه 01 اسفند 1385, 21:43 عصر
من حرفه ای نیستم ولی بدم نمیاد با برنامتون آشنا بشم

البته نه برای دزدیدن ایده شما

با تشکر

Alireza_Salehi
سه شنبه 01 اسفند 1385, 22:27 عصر
هدف من کمک به مشکل سرعت پایین اینترنت در ایران است

--ویرایش شد: اگر این تاپیک در مورد یکی از بحث های روز دنیا نبود به علت نقض قوانین حذفش می کردم--

به هر حال ما پایه ایم هر کاری از دستمون بربیاد میکنیم فقط هدفت رو یه کم تشریح کن اصلا بفهمیم می خوای چی کار کنی؟

titbasoft
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 18:02 عصر
گرچه که اگر من هم جای شما بودم و اگر ایده خوبی توی ذهنم بود توی عموم تعریفش نمی کردم. این تاپیک به این علت حذف نشده که شاید، بتونه با تبادل نظر عمومی کمی پیشرفت کنه. اگر این تاپیک توی یک تالار عمومی مطرح شده، پس طبق قوانین باید توی تالار عمومی هم در موردش بحث بشه. اگر نگران دزدیده شدن ایدتون هستید، اصلا نباید توی چنین محلی تاپیک می زدید.

ممنون