PDA

View Full Version : در مورد کریستال ریپرت و خطای عجیب

zarrin_306
پنج شنبه 10 اسفند 1385, 15:23 عصر
من در ویندوزی دیگر نرم افزار رو نصب کردم
ولی وقتی که میخوام از فرم پرینت بگیرم پیغام خطا میده با این عنوان که
Cannot Find Keycode v2.dll or Keycode
به هر حال اینکه حتی خود کریستا ریپورت رو نصب کردم ولی باز این خطا رو میدهد

zarrin_306
پنج شنبه 10 اسفند 1385, 16:01 عصر
اما وقتی که در پیش نیاز نصب قسمت کریستا ل رو Exclude میکنم
پیغام زیر را میدهد
Crystal Decisions.windows.Forms or Of its Dependencies Wasnot Found
موندم چکارش کنم

programmermp
پنج شنبه 10 اسفند 1385, 21:35 عصر
سلام

merge module هاش رو به ستاپ اضافه کردی حتما دیگه ؟

zarrin_306
جمعه 11 اسفند 1385, 12:50 عصر
من در مورد نصب کریستال ریپورت در برنامه نصب مشکل دارم
اگر ممکنه یه توضیحی درمورد شیوه اضافه کردنش بدهید
متشکرم

mah.yar
جمعه 11 اسفند 1385, 19:36 عصر
اگه با VB2003 کار میکنید:
قبل از هر چیز بروید Crystal Reportsتان را رجیستر کنید تا آن دیالوگ رجیستر کردن را نبینید. این کار ساده است. رجیستر کردن از طریق وب را انتخاب کنید. کانکت شوید و نرم افزارتان را رجیستر کنید. بعد یک ایمیل به آدرسی که موقع رجیستر کردن داده اید می آد که حاوی کد Registration Number هست. Key Code را می تونید از منوی Help و از گزینه About Microsoft Development Environment پیدا کنید. در فرم About و در بخش Installed Products نام Crystal Reports For Visual Studio.NET را انتخاب کنید. جلوی این نام یک کد نوشته شده که همان Key Code شماست. شما فقط کد را نیاز دارید. با داشتن Key Code و Registration Number می تونید نرم افزارتان را رجیستر کنید.
اما Setup:
برای کریستال ریپورت چند گزینه دیگر را هم باید اضافه کنید. روی نام پروژه نصب کننده تان کلیک راست کنید و از بخش Add گزینه Merge Module را انتخاب کنید. حالا باید سه فایل زیر را به انتخاب و اضافه کنید :

Crystal_Database_Access2003.msm و Crystal_Database_Access2003_enu.msm و Crystal_regwiz2003.msm
این آخرین فایل یعنی regwiz همان است که باید کلید ثبت نرم افزار را به آن بدهیم و گرنه اصلا پروژه Setup شما کامپایل نمی شود ! روی نام Crystal_regwiz2003.msm کلیک کنید و از Property های آن دنبال License Key بگردید.( زیر مجموعه عنوان Merge Module Properties است ) و بعد Key Code ( همان که از منوی Help ویژوال استودیو برداشتید ) را به این مشخصه بدهید. حالا Setup Project خودتان را کامپایل کنید تا فایل های نصب کننده ساخته شوند.

موفق باشید

m_nejad
شنبه 12 اسفند 1385, 11:16 صبح
اگه با VB2003 کار میکنید:
[/RIGHT]

در صورتی که از vb 2005 استفاده کنیم راه حل چیست؟

ch2007
شنبه 12 اسفند 1385, 11:57 صبح
دوستان میشه روش کار با کریستال ریپورت را به من هم بگید که چگونه میتونم به کمکش از فرمم پرینت بگیرم . ممنون میشم کمکم کنید کارم خیلی گیره یا حداقل یک منبع معرفی کنید برم بخونم

saeed_rezaei
شنبه 12 اسفند 1385, 13:00 عصر
http://www.businessobjects.com/global/pdf/dev_zone/VS2005_Walkthroughs.pdf

sm
شنبه 12 اسفند 1385, 15:54 عصر
اگه توی همین بخش یا بخش کریستال ریپورت یه سرچ بکنین اون merge moduleهایی رو که باید به ستاپتون اضافه کنین پیداش میکنین.
موفق باشین