PDA

View Full Version : ذخیره کردن نتیجه یک گزارش بصورت تصویری در قالب jpg

bidad
جمعه 11 اسفند 1385, 22:10 عصر
سلام دوستان
می خواستم ببینم کسی میدونه چطور میشه نتیجه یک گزارش رو بصورت یک عکس jpg (بطور اتوماتیک) ذخیره کرد؟
من می خوام نتیجه گزارشم بعنوان یک سند تو دیتا بیس ذخیره بشه.
یعنی به محض اینکه گزارش ساخته شد. یه عکس از گزارش تهیه بشه و توی دیتا بیس ذخیره بشه.
که قاعدتا باید اتوماتیک و بدون دخالت کاربر انجام بشه.
شما راهی نظرتون نمیرسه؟

titbasoft
شنبه 12 اسفند 1385, 20:12 عصر
This article presents a C# routine for capturing an entire web page as an image. Many capture examples show how to grab a screen shot, but do not show how to gather information that is below the scrolling region of an application. The most common example of a scrolling problem or “run-over” program is a web page.
This application grabs the page, plus, as a bonus, it demonstrates how to let the client adjust the size of the image and the quality of the JPEG. It shows how to write the name of the webpage onto the image, draw Standard Resolution Guides, save a bitmap as a JPEG and open the directory where the captures are stored

http://www.codeproject.com/cs/media/IECapture.asp

گرچه که کلاً چنین کاری خیلی عجیب به نظر میرسه و استفاده های بسیار خاص باید داشته باشه.

sh
شنبه 12 اسفند 1385, 20:53 عصر
تو بخش کریستال ریپورت یه ابزار گزارش گیری معرفی کردم که این کار رو انجام میده

bidad
دوشنبه 14 اسفند 1385, 02:02 صبح
ممنونم از لطفتون
اما آقای مدیر مقاله ای که معرفی کردین در مورد ذخیره کرده یک صفحه وب بود.
من با کریستال ریپورت کار میکنم.
بازم ممنون از کمکتون

titbasoft
دوشنبه 14 اسفند 1385, 10:40 صبح
با کمی تغییر میتونید برای هر چیز دیگه ای ازش استفاده کنید. مهمش این بود که می تونه صفحاتی رو که اسکرول دارن کپچر کنه.

bidad
دوشنبه 14 اسفند 1385, 12:31 عصر
مرسی
روش کار میکنم