PDA

View Full Version : مشکل با visual source safe 2005

Alireza_Salehi
سه شنبه 15 اسفند 1385, 11:29 صبح
چطور میشه Solution رو به VSS 2005 اضافه کرد؟

هر چی توی Visual Studio گشتم چیزی پیدا نکردم!

Microsoft.net
سه شنبه 15 اسفند 1385, 19:33 عصر
روی solution کلیک راست کن و add this solution to source safe رو بزن . البته به شرطی که source safe رو قبلا درست نصب کرده باشی و تنظیماتش درست باشه

Alireza_Salehi
سه شنبه 15 اسفند 1385, 19:37 عصر
من اول Visual Studio.NET2005 Team Suit رو نصب کردم ،بعد Visual Source Safe 2005 حالا مشکل اینجاست که اینی که شما گفتی اصلا وجود نداره، در واقع هیچ چیزی که به VSS مربوط بشه پیدا نکردم!!!!

در msdn هم چیز خاصی پیدا نکردم!
اگر بعد از نصب تنظیم خاصی باید انجام بدم لطفا راهنمایی کنید!

Alireza_Salehi
چهارشنبه 16 اسفند 1385, 21:42 عصر
واقعا هیچ کس با VSS کار کرده تا حالا ؟؟؟؟؟
یکی کمک کنه !

زئوس 1363
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1386, 12:55 عصر
به منوی tools\option بروید و در پنجره باز شده، گزینه Source Control ، گزینه Plugin Selection در قسمت Current Source Control Plug-in گزینه Microsoft Visual Source Safe را انتخاب نمایید.

SabaSabouhi
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1386, 13:41 عصر
با سلام
من تا حالا با SourceSafe کار نکردم، آیا مرجعى (فارسى یا انگلیسى) که خیلى خلاصه و موجز طرز کار با این محصول رو آموزش بده؟ ترجیجاً e-book یا مقالات و تاپیک‌هاى همین انجمن.

صبا صبوحى

alferd_moto
سه شنبه 29 بهمن 1387, 13:17 عصر
با سلام
من تا حالا با SourceSafe کار نکردم، آیا مرجعى (فارسى یا انگلیسى) که خیلى خلاصه و موجز طرز کار با این محصول رو آموزش بده؟ ترجیجاً e-book یا مقالات و تاپیک‌هاى همین انجمن.

صبا صبوحى

من هم احتياج دارم به منبع براي VSS . دوستان راهنمايي كنيد . يه آموزش مقدماتي از خود دوستان هم باشه كافيه .ممنون ميشيم

مهدی عابدینی
چهارشنبه 23 تیر 1389, 11:09 صبح
این برنامه یکی از نرم افزارهای مورد استفاده در مهندسی نرم افزار بشمار میاد و در تیم های ساخت و تولید پروژه های نرم افزاری بکار گرفته میشه . این برنامه به شما امکان میده که مراحل ساخت و پشتیبانی یک پروژه نرم افزاری رو مدیریت کنید بشکلی که سورس نرم افزار و پروژه شما و همین طور مستند سازی و اطلاعات مربوط به گسترش اون رو نگه داری و مدیریت میکنه . این برنامه به مهندسین و تیم نرم افزاری این اجازه رو میده که به راحتی برنامه های خودشون رو ارتقا بدن و نسخه های جدیدتر رو به سادگی ارائه و مدیریت کنن .
برای مثال خیلی اوقات ممکنه پروژه فروخته بشه یا تکمیل و پشتیبانی از اون به تیم دیگه ای سپرده بشه برای همین گروه جدید باید اطلاعات کافی برای تغییر و ارتقای اون پروژه ناآشنا داشته باشن که این نرم افزار با حفظ انسجام پروژه و مفاهیم اون شما رو به هدف نزدیکتر میکنه .

تعریف دیگر
بخشی از مجموعهٔ ویژوال استدیو شرکت مایکروسافت که برای انجام عملیات کنترل سرس طراحی شده‌است. این برنامهٔ اختیاری در صورت نصب، قابلیت کنترل و پی‌گیری ورژن‌های مختلف کد را به برنامه‌نویس می‌دهد که برای برنامه‌های پیچیده و به خصوص با چند برنامه‌نویس قابلیتی حیاتی است.

تعریف دیگر (arshpisheh)
این نرم افزار جهت مدیریت پروژه های گروهی برای ادغام تغییرات اعمال شده میباشد. در واقع این نرم افزار نسخه ای اصلی از پروژه ای که به آن متصل شده را در خود نگهداری میکند. همچنین اعضای پروژه برایش تعریف شده و به هرکدام نام کاربری و رمز عبور میدهد . سپس هر کدام از اعضا میتوانند بر روی سیستم خود تغییرات را بر روی پروژه اعمال کرده و در نهایت آنها را به این نرم افزار ارسال کنند در اینصورت پروژه همواره شامل تمام تغییرات اعمال شده از طرف اعضا خواهد بود به اضافه آنکه آرشیوی از تغییرات را نیز در خود نگه میدارد.میتوان به طور کلی گفت این نرم افزار به یک گروه کاری کمک میکنه تا تمامی تغییرات اعمال شده توسط افراد بر روی یک پروژه ثابت با کنترل امنیت نگهدارد.موفق باشید

salehbagheri
چهارشنبه 23 تیر 1389, 13:01 عصر
دوستان سعی کنید قبل از پاسخ، به تاریخ ایجاد تاپیکها دقت کنید.

این تاپیک بیشتر از چهار سال پیش ایجاد شده و تا الان 100% مشکل ایشان حل شده.