PDA

View Full Version : عمل نکردن کوری مورد نظر وقتی به سرور متصل میشویم

davoodmz
پنج شنبه 17 اسفند 1385, 07:01 صبح
با سلام خدمت همه شما عزیزان
من یک کوری دارم که با دستور where دارای شرطهای خاصی است و بانک من هم SQL می باشد و نوع کانکت از نوع ADOCONECTION می باشد.زمانی که به SQL روی سرور وصل میشوم برنامه کار میکند و هیچ خطایی نمیدهد ولی بعضی از کوئری ها که بر حسب( از تاریخ - تا تاریخ ) کار میکنند درست کار نمیکند. ولی وقتی کانکشن به کلاینت می‌شود هیچ مشکلی ندارد.
با تشکر از شما
داود

vcldeveloper
پنج شنبه 17 اسفند 1385, 08:19 صبح
انتظار دارید با این اطلاعات جامعی که دادید، کسی هم جواب دقیقی بهتون بده؟!!

davoodmz
پنج شنبه 17 اسفند 1385, 10:10 صبح
با سلام
نوع بانک: sql 2000
اتصال: adoconection
سورس کوئری :

dm.Q_sarbarg.SQL.Clear;
dm.Q_sarbarg.SQL.Add('select *from permit_all');
dm.Q_sarbarg.Filtered:=true;

dm.Q_sarbarg.Filter:='shdown='+QuotedStr('false')+ ' and '+ 'khas='+QuotedStr('false')+' and '+ 'pimankar='+QuotedStr('false')+' and '+ 'overhal='+QuotedStr('false')+
' and '+ 'eslahiye='+QuotedStr('false')+' and '+ 'ghete='+QuotedStr('false')+' and '+ 'bahrebardary='+QuotedStr('false')+ ' and '+ 'khadamat='+QuotedStr('false');

dm.Q_sarbarg.SQL.Add('WHERE date_ss BETWEEN :Date1 AND :Date2'+ ' and '+ 'status like'+QuotedStr('%'+combobox1.Text+'%')+' and '+'unit like '+QuotedStr('%'+combobox2.Text+'%')+' and '+'amaliat like'+QuotedStr('%'+combobox3.Text+'%')+' and '+'EDARE like'+QuotedStr('%'+combobox4.Text+'%'));
dm.Q_sarbarg.Parameters.ParamByName('Date1').Value := shdatetostr(exShDatePicker1.Date);
dm.Q_sarbarg.Parameters.ParamByName('Date2').Value := shdatetostr(exShDatePicker2.Date);
dm.Q_sarbarg.Open;

این کوئری کار میکند ولی از یک تاریخ به بعد جواب نمیده- ذخیره تاریخ به صورت text می باشد-با shdate اقای فراهانی کار شده- به نظرم از اونجا به بعد که اطلاعات با وصل به سرور ذخیره شده نمیده- فکر کنم
باتشکر از همه شما عزیزان

V60
شنبه 19 اسفند 1385, 03:01 صبح
سلام
باز هم خیلی کلی نوشتی :لبخند:
ببین تو فکر می کنی که از یک تاریخ به بعد نمی ده ، درسته؟ برای اینکه مطمئن بشی ، بقیه شرط ها را بردار ، فیلتر را هم بردار ، بعد با f8 یا f7 شروع کن ببین اون مقدارها چطوریه.
یک کار دیگه، من نمی دونم اطلاعات به چه صورت ثبت می شود ولی باید تاریخ به این صورت باشد
12/09/85 یعنی حتی اعداد صفر را هم داشته باشد ، به جای berween از دو تا شرط بزرگ تر و کوچک تر استفاده کن، خلاصه این روشها را تست کن. و یک کم در مورد ورود اطلاعات اولیه که در بانک ثبت می شود و نحوه وارد کردن اعدادی که شما در کوری وارد می کنید صحبت کنید.

davoodmz
پنج شنبه 24 اسفند 1385, 09:55 صبح
با سلام
دوست من با تشکر از شما- مشکل حل شد