PDA

View Full Version : بروز رسانی database از client

keivan2003
دوشنبه 05 خرداد 1382, 13:55 عصر
با سلام خدمت همه دوستان
من می خوام بدونم که چجوری میشه databse یک سایت که با Access درست شده را در کامپیوتر client تغییرات درونش ایجاد کرد و سپس ایت تغییرات در databse اصلی در server ثبت شود.برای مثال برای یک سایت که می خواهد اخبار را نمایش دهد.اخبار جدید بصورت offline در یک databse محلی ثبت شود و سپس این اطلاعات جدید در هنگام online شدن در databse اصلی اضافه شود.
خیلی ممنون

mostafa612003
یک شنبه 11 خرداد 1382, 09:18 صبح
فکر نمی کنم با اکسس بشه چنین کاری را بشه کرد
چاره ای نداری جز اینکه مدام بعد از ورود اطلاعات از کلاینت فایل اکسس را به سرور انتقال بدهی
اگر بانک اس کیو ال بود می شد یک کارهای کرد
موفق باشید

sunboy
یک شنبه 11 خرداد 1382, 15:21 عصر
چرا می خوایی این کارو بکنی ؟

Vahid_Nasiri
یک شنبه 11 خرداد 1382, 21:17 عصر
کمی در مورد برنامه نویسی دیتابیس با asp.net تحقیق کنید چیز بدی نیست! :wink:
ای اس پی هم همینطور! 8)

sunboy
یک شنبه 11 خرداد 1382, 22:05 عصر
اما اون که ServerSide

Vahid_Nasiri
یک شنبه 11 خرداد 1382, 22:42 عصر
شما پیغام اول دوست ما رو درست نخوندید.
ایشان گفته اند که تمام کارها اول بر روی کامپیوتر معمولی ثبت می شود و سپس به اینترنت وصل می شوند و می خواهند این رکوردها را در سرور ثبت کنند.
حداقل 2 راه دارد
1- کل دیتابیس را آپلود کنند و سرور آنرا بخواند و ثبت کند
2- یک صفحه ی ای اس پی دات نت درست کنند که اطلاعات را بگیرد و سپس یک برنامه کلاینت ساید که این اطلاعات را بخواند و سریع به این صفحه انتقال دهد از طریق تگ های لینک صفحه ... که اصلا راه جالبی نیست.
راه حلهای دیگری هم شاید داشته باشد...

laia69
شنبه 23 دی 1391, 21:53 عصر
سلام ,دوستان،یه جدول ملک دارم که اطلاعاتش رو کاربر اضافه میکنه.شامل فیلدهای نوع ملک،متراژ،نوع سند،قیمت،استان و شهر و منطقه ای که ملک درآن است.مثلا:استان تهران شهر تهران منطقه کهریزک ،استان تهران شهر دماوند منطقه دماوند،اما استان و شهر و منطقه تکرار زیادی داره اگه بخوام افزونگی نداشته باشم چه کنم؟استان و شهر رو تو یه جدول و منطقه رو تو یه جدول مابقی اطلاعات ملک رو تو یه جدول جدا گذاشتم و کلید خارجی تعریف کردم چون اگر منطقه هم تو
جدول استان و شهر باشه اونوقت تکرار استان و شهرم زیاد میشه مثلا شهر تهران کلی منطقه داره،آیا درست عمل کردم؟تو کد چطور این جداول رو ربط بدم؟درضمن قراره نام استانها و شهرها و مناطق تو سه تا
dropdownlist
باشه و کاربر فقط انتخاب کنه یعنی فیلدها رو از قبل خودم پر کنم به همین دلیل نمیتونم منطقه رو تو جدول ملک بذارم چون فیلدهای ملک رو خود کاربر انتخاب میکنه.در ضمن پایگاه داده ام اس کیو ال هست.با تشکر:خجالت: