PDA

View Full Version : aplet java و indy

حامی2
جمعه 10 فروردین 1386, 10:36 صبح
سلام
من می خواهم از سایت زیر که آدرس آن را می بینید عدد طلا را خارج کنم و در متغییری بریزم بچه ها گفتند با indy وبا idHTTP اما نمی شه شما این سایت راببینید و راهی پیشنهاد کنید

http://www.netdania.com/QuoteList.asp

لطفا توضیح بدهید

Bahmany
جمعه 10 فروردین 1386, 12:40 عصر
سلام
شما می توانید این کار را بوسیله SOAP انجام دهید. برای یادگیری این قسمت نیز می توانید از راهنمای دلفی استفاده کنید البته توی سایت هم یه چیزهایی داره

با indy وبا idHTTP اما نمی شه
توی کتاب Mastering Delphi 7 قسمت سوکت یه نمونه برنامه داره که شما رو برای رسیدن به هدف تون یاری می کنه

ghabil
جمعه 10 فروردین 1386, 15:19 عصر
همونطوری که گفتی این داره اطلاعات رو توی یک Applet جاوا میاره ، برای همین به این راحتیها نمیشه گرفتشون، یعنی تقریبا منکه راهی بنظرم نمیرسه مگه اینکه خود Applet اطلاعاتش رو بصورت پارامتر بده که بعیده. شاید بهتر باشه از یک جاواکار این سوال رو بپرسی.

جدای از این من نمیفهمم این اصلا چه ربطی به Soap داره؟!!!! درسته که Soap روی Http طراحی شده اما کلا مورد استفادش یک چیز دیگست و نیاز به Soap سرور داره برای فرستادن ریکوست، جوابهاش رو هم XML انتظار داره . اونوقت من نمیدونم چرا هم در این سوال هم یک سوال دیگه دوستان هی Soap رو پیشنهاد میدن ؟!
مگر اینکه این سایت دیتاش رو برای کلاینتهای Soap هم در اختیار میزاره از طریق یک Soap سرور که باید آدرس سرورش رو داشته باشید. اما توی این صفحه نه!

Inprise
جمعه 10 فروردین 1386, 16:32 عصر
در Developer Site اش ثبت نام کن و مستندات اپلت را بخوان ، قاعدتا" اطلاعات مفیدی میدهد ، شاید با ارسال ایمیل و توضیح دادن وضعیت کمکت هم بکنند و شاید اصلا وب سرویس یا خدمتی از این دست وجود داشته باشد . راه حل خفنش هم اسنیف کردن ترافیک بین اپلت و هاستی که این اطلاعات را فراهم میکند یعنی balancer.netdania.com و تحلیل آنها هست ، که اگر به اطلاعات مفیدی رسیدی به عنوان راه حل خفن میتونی هر دفعه یک مرورگر رو بصورت مخفی اجرا کنی و اطلاعات رو از روی شبکه بگیری و توسط برنامه خودت نمایش بدی یا پردازش کنی ؛ ولی این بدترین روش ممکنه و باید قاعدتا از ارتباط با خودشون به راه حل بهتری برسی