PDA

View Full Version : قابل توجه مسئولان سایت

Rambod
سه شنبه 26 اسفند 1382, 10:36 صبح
سلام
نمی‌دونم برای شمایی که ایمیلتون رو توی این سایت وارد کردین پیش اومده که براتون Spam از سایتهای فارسی بیاد یا نه؟
برای من که اومده. وقتی هم به ایمیلهایی که طرف بهشون فرستاده بود نگاه کردم دیدم ایمیل اکثر برو بچه‌های اینجاست.
حالا من نمی‌دونم این آقای اسپمر ایمیلها رو دستی کش رفته یا با روبات! اگر با روبات باشه مسئولان سایت می‌تونن تمهیداتی رو در نظر بگیرن که روبات نتونه آدرس ایمیل ملت رو کش بره.

مهدی کرامتی
سه شنبه 26 اسفند 1382, 11:20 صبح
آدرس ایمیل شما فقط در صورتی در دسترس دیگران خواهد بود که گزینه "آدرس Email من را به دیگران نشان بده" در بخش مشخصات فردی تان بر روی "بله" تنظیم شده باشد.

Rambod
سه شنبه 26 اسفند 1382, 19:10 عصر
آقای کرامتی این درست!‌ من دلم می‌خواد افراد سایت بتونن ایمیل منو ببینن. می‌خوام شما یه کاری کنید که ایمیل‌ها از دست روبات‌ها در امان باشند.
یعنی اینکه ایمیل بنده رو نشون بده. ولی دلیل نداره که عیناً ایمیل من توی اچ‌تی‌ام‌ال وجود داشته باشه که جناب روبات کشش بره! :?
امیدوارم منظورمو فهمیده باشین.

مهدی کرامتی
سه شنبه 26 اسفند 1382, 19:27 عصر
یعنی اینکه ایمیل بنده رو نشون بده. ولی دلیل نداره که عیناً ایمیل من توی اچ‌تی‌ام‌ال وجود داشته باشه که جناب روبات کشش بره!
شرمنده! انجام چنین کاری ممکن نیست.
چون ایمیل شما برای اینکه برای Browser یک عنصر معنی دار باشه باید در HTML قابل فهم باشه.
حتی اگر بصورت URL نبوده و بصورت Text باشد باز هم از دست Spider ها در امان نیست.

Rambod
چهارشنبه 27 اسفند 1382, 10:18 صبح
شما توی پروفایل یک ایمیج کوچیک Email گذاشتین که اگر روش کلیک بشه، mail to باز میشه. میشه اینو JavaScript نوشت و OnClick رو اینجوری تعریف کرد:

window.navigate("mailto:" + " " +"someone" + "@" + "yahoo.com");

فکر نمی‌کنم زیاد سخت باشه ولی می‌ارزه به اینکه Spam کم بشه.
حالا صلاح مملکت خویش خسروان دانند :wink: