PDA

View Full Version : استفاده اوراکل به صورت کرک

reeeza
سه شنبه 28 فروردین 1386, 03:25 صبح
با سلام
می خواستم بدونم آیا می شه محصولات شرکت اوراکل رو در ایران به صورت نامحدود استفاده کرد یعنی به صورت کرک شده و حدود قیمت بانک اطلاعاتی نسخه اینتر پرایز در ایران چقدر است . در امریکا حدود 45000 دلار قیمت داره . و این که آیا عزیزان هم به صورت سی روزه استفاده می کنند .
با تشکر.

bestmask2002
پنج شنبه 13 اردیبهشت 1386, 15:12 عصر
اینجا مشکل سی روزه بودن نداریم و شما خیلی راحت می تونی محصول رو دانلود کنی و بعد هم استفاده کنی

aidin300
شنبه 15 اردیبهشت 1386, 07:21 صبح
سلام
البته تو ایران به این راحتی شده، وگرنه اولین شرط OTN License Agreement اوراکل اینه که تابعه ایران نباشیم،

hmm
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 13:39 عصر
البته تو ایران به این راحتی شده، وگرنه اولین شرط OTN License Agreement اوراکل اینه که تابعه ایران نباشیم،بله متاسفانه هرموقع در سایت اوراکل میخوام چیزی دانلود کنم ایرانی نبودن خودم رو باید اعلام کنم!!!

bestmask2002
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386, 08:27 صبح
البته من دیروز یه خبر تازه شنیدم اون هم این بود که فکر کنم مدیر عامل فولاد مبارکه بوده وقتی میره اروپا از هواپیما که پیاده میشه دستگیر میشه :بامزه: چون لطف کرده بودن از اوراکل برای بانک اطلاعاتیش استفاده کرده بوده ولی بدون اینکه خریده باشه و ایشون مجبور میشه جریمه پرداخت کنه ! ! !

McMilad
یک شنبه 21 مرداد 1386, 00:56 صبح
البته من دیروز یه خبر تازه شنیدم اون هم این بود که فکر کنم مدیر عامل فولاد مبارکه بوده وقتی میره اروپا از هواپیما که پیاده میشه دستگیر میشه :بامزه: چون لطف کرده بودن از اوراکل برای بانک اطلاعاتیش استفاده کرده بوده ولی بدون اینکه خریده باشه و ایشون مجبور میشه جریمه پرداخت کنه ! ! !

هرکی گفته شکر خورده!
فولاد مبارکه رفته چندصد هزار دلار داده از دبی اوراکل خریده اینو از یه منبع بسیار موثق تو مبارکه شنیدم.