PDA

View Full Version : نظر خواهی راجع به سئوال بی جواب

aliasghar
دوشنبه 03 فروردین 1383, 17:50 عصر
راستش من 2 روز پیش سئوالی کردم ولی هنوز جوابی نگرفتم حالا اگه میشه به این نظر خواهی جواب بدین

هدف من از اجرای این بازی هم اینه که بعضی از بچه هایی که به سئوالاتشون پاسخ داده نمیشه دلیل اون را به بدونن و از پرسیدن بقیه سوالاتشون نا امید نشن یا بشن

اگه کسی بخواد بدونه سئوال دو روز پیشم هم با عنوان "سرعت خواندن از پورت موازی" مطرح شده بود

ali643
دوشنبه 03 فروردین 1383, 18:26 عصر
این رو فراموش نکنید که در این فروم اصولا کسی برای پاسخگویی به سوالات الزامی نداره و پاسخهایی که از طرف دوستان داده میشه صرفا لطفی از طرف پاسخدهنده هست. پس کسی طلبی از دیگری برای جواب گرفتن نداره که در همون لحظه که سوال پرسیده شد جواب رو بگیره.

Kambiz
دوشنبه 03 فروردین 1383, 18:56 عصر
اگر پاسخی به پرسشی داده نشه، دلیلش ممکنه یکی از موارد زیر باشه:
پرسش مفهوم نیست
کسی جواب رو نمی‌دونه یا کسی که جواب رو می‌دونه به سایت سر نزده
از قضا فقط یک نفر جواب رو می‌دونه که به هر دلیل حال و حوصله نوشتن نداره که کاملا" طبیعیه و خورده‌ای هم نباید گرفت
یک حالت تقریبا" غیر ممکن هم اینه که خیلی‌ها جواب رو می‌دونند اما همگی با پرسش کننده پدر کشتگی دارند.تو این سایت معمولا" دو مورد اول باعث می‌شه که سوالی بی‌جواب بمونه.

JavanSoft
دوشنبه 03 فروردین 1383, 21:11 عصر
من هم موافقم ...اغلب سوالات جواب داده می شود ... اما برخی سوالات ممکن است به دلائل گفته شده جواب داده نشود ... در هرصورت اینجا اداره یا سازمان نیست که الزام به جواب وجودداشته باشد ... و یا همه ساعت 7 صبح سرکار حاضر باشند ... اینجا یک مکان مجازی است که هیچکس به فکر منافع مادی نیست ... استخدام و اخراج هم ندارد .. پس دلائل عادی برای کمک کردن یا نکردن در ان مطرح نیست

در مورد سوال شما هم اگر کسی بداند 100% جواب خواهد داد

Gladiator
دوشنبه 03 فروردین 1383, 22:07 عصر
کس نخوارد پشت من جز ناخن انگشت من

همه بخوارند پشت تو جز ناخن انگشت تو . یکم توی اینترنت جستجو کنی احتمالا جوابت رو پیدا میکنی . :flower:

aliasghar
سه شنبه 04 فروردین 1383, 12:53 عصر
آقایون من معذرت میخوام حتما" انتظار من زیاد بوده

در هر صورت گردن من از مو باریکتره

ولی آقای گلادیاتور:

همه بخوارند پشت تو جز ناخن انگشت تو . یکم توی اینترنت جستجو کنی احتمالا جوابت رو پیدا میکنی .
:shock:
این جمله دوم شما یه کم با اولی تناقض داره
:wink:

Gladiator
سه شنبه 04 فروردین 1383, 20:31 عصر
این 2 جمله یعنی :

اینجا همه دارن بهت کمک میکنند به جز خودت . خودتم یکم سعی و تلاش کن تا به سوالات بی جواب جواب بدی .

من خودم هم سوالاتی توی این سایت داشتم که کسی جواب نمیداد ٬ ولی برای این منظور هیچ نظر خواهی از دیگران نکردم بلکه به دنبال جوابم رفتم و جوابم رو پیدا کردم . شما هم باید همین کار رو بکنی . :wink:

موفق باشی .
www.google.com و یا علی مدد .