PDA

View Full Version : جو درست شده در سایت

بابک زواری
چهارشنبه 05 فروردین 1383, 12:43 عصر
سلام به همه دوستان عزیز
قبل از هر چیز از زحمات تمامی دوستان که در این سایت دست به دست هم داده و برای پیشرفت خودمان و کشورمان میکوشند تشکر میکنم.
اما یک مسله که جدیدا برای من رخ داده بازگو میکنم تا شاید مسولین هم چاره ایی برای اینکار بیاندیشاند .
اخیرا در چند تاپیکی که من ایجاد کردم و سوالاتی را مطرح نمودم با جوابهایی مواجه شدم که در قدم اول خشکم زد نمیدانستم آیا کسی که این جواب را داده شوخی کرده ؟؟!!! اصلا جای شوخی بوده ؟؟ یا من هم سن و سال بعضی جوانها هستم که بخواهند با هم چنین حرفهایی را داشته باشیم .
آیا جنگ بورلند و میکروسافت باید بین ما هم باشد . شکر خدا در این مملکت که هیچ امکاناتی برای ما برنامه نویسان وجود ندارد نه کتابی نه کلوپی نه هیچ چیز دیگر آیا باید همین یک سایت درست و حسابی را که به درد همه میخورد به محیطی تبدیل کنیم که هر کس هر چیز خواست به دیگری بگوید.
آیا نباید مجازاتهایی برای یک همچین افراد از سوی مسولان در نظر گرفته نشود.
من خودم این سایت را نه برای آقای کرامتی و دیگران بلکه متعلق به خودم و دیگران میدانم پس محیط آنرا مودبانه و عاری از هرگونه توهین بکنیم.
ببخشید که زیادی گفتم آنقدر از جواب بعضی ها ناراحت بودم که حد نداشت.

مهدی کرامتی
چهارشنبه 05 فروردین 1383, 15:27 عصر
دوست عزیز: کدنویس،

امکان گزارش یک پست به مدیر برای همین منظور در نظر گرفته شده است.

هنگامی که چنین مواردی را مشاهده کردید میتوانید با کلیک کردن بر روی دکمه http://www.barnamenevis.org/forum/templates/subSilver/images/icon_report.gif در پست مربوطه آنرا گزارش دهید تا توسط مدیر بخش مربوطه بررسی شود.

نکته: در موارد غیرضروری از این امکان استفاده نکنید، زیرا استفاده بی‌مورد از آن مجازاتهایی را در برخواهد داشت!