PDA

View Full Version : امان از این مشکلات سایت

Mohammad_Mnt
شنبه 10 خرداد 1382, 14:32 عصر
به دلیل این که در این کشور هر مشکلی پیش می آید دیواری کوتاه تر از مدیر گیر نمی آورند ، بنده هم به ناچار ( چون کسی دیگه ای رو نمی شناسم ! ) به مدیر(ان) سایت معترضم :
حالا خودمونی تر : آقا این وضعشه دیگه ! این مشکلات کی می خواد تموم بشه ؟ بابا بشینید یه فکر اساسی بکنید . حداقل یکی مسئول برطرف کردن مشکلات سایت بشه تا ما بفمیم به کی باید بگیم :x
یه بار فروم سایت پست ها را خود به خود حذف می کنه ، یه بار سایت ز کل تخته می شه ، یه بار دات کام می شه دات نت ، یه بار فروم عوض می شه و یونیکد می شه یه بار از یونیکد در می آد ! یه بار ورود اتوماتیک کار نمی کنه یه بار مرور موضوع خراب میشه ، یه بار از هاست اخراج می شه ، یه بار آرم دلفیران می آد روی فروم ، بالای فروم نوشته دات کام ولی اصلا دات کامی وجود نداره ! یه بار ...........
من که دیگه دارم گیجی پیجی می رم :shock:
آقای حسنلو و دلفی اسیستانت ! این کار ها به سایت خیلی ضربه می زنه ها :( از من گفتن از شما ( مثل اکثر مواقع ) نشفتن :cry:
آقای اسیستانت حالا دوباره جوش نیاری ها :wink:

مهدی کرامتی
شنبه 10 خرداد 1382, 14:57 عصر
میدونی محمدجان:
هر چیز خوبی یک روزه بوجود نمیاد و زمان میبره. تمام موارد فوق غیر از مسائل فنی رو باید به حساب بدشانسی گذاشت.
موارد فنی هم رو دارم روش کار میکنم. نهایت تا یکی دو روز دیگه عمده مشکلات فنی مرتفع میشه.
به امید روزهای بی دردسر،
کرامتی.

sayana
شنبه 10 خرداد 1382, 15:03 عصر
ان شاء الله :wink:

مهدی کرامتی
شنبه 10 خرداد 1382, 15:10 عصر
خوب!!! بازم مشکلی هست؟؟؟

Hidarneh
شنبه 10 خرداد 1382, 17:30 عصر
به قول مهران مدیری :
:نه اصلا
:wink:
همین دو تا خط رو 4 بار نوشتم تا درست دراومد دفعه اول بعد از اینکه سایز رو معمولی کردم و smile رو که زدم تمام متن ÷اک شد !!!!

Hidarneh
شنبه 10 خرداد 1382, 17:31 عصر
به قول مهران مدیری :
همین دو تا خط رو 4 بار نوشتم تا درست دراومد دفعه اول بعد از اینکه سایز رو معمولی کردم و smile رو که زدم تمام متن ÷اک شد !!!!

Hidarneh
شنبه 10 خرداد 1382, 17:32 عصر
به قول مهران مدیری :

Hidarneh
شنبه 10 خرداد 1382, 17:33 عصر
به قول مهران مدیری :
بعد هم یه 5-6 دفه این ÷یغام رو می داد :
Ran into problems sending Mail. Response: 451 rejected: temporarily unable to verify sender address (try again later)

DEBUG MODE

Line : 40
File : /home/delphira/public_html/bforum/includes/smtp.php

Hidarneh
شنبه 10 خرداد 1382, 17:34 عصر
به قول مهران مدیری :
بعد هم یه 5-6 دفه این ÷یغام رو می داد :
Ran into problems sending Mail. Response: 451 rejected: temporarily unable to verify sender address (try again later)

DEBUG MODE

Line : 40
File : /home/delphira/public_html/bforum/includes/smtp.php

Hidarneh
شنبه 10 خرداد 1382, 17:36 عصر
آقا اینجا چه خبره؟ این ÷یش نمایش و خطا و اینها سرش نمی شه همه رو می فرسته رو سایت .

Mohammad_Mnt
شنبه 10 خرداد 1382, 20:48 عصر
آقای اسیستانت ( آقا مهدی ) چه زود این مرور موضوع درست شد :shock: دستتون درد نکنه :D