PDA

View Full Version : تبدیل بانک اطلاعاتی از...

programersa
دوشنبه 10 اردیبهشت 1386, 09:15 صبح
سلام دوستان
چطور می تونم یک جدول از بانک اطلاعاتی فاکسپرو fox را به sql تبدیل کنم ؟
لطفا من را راهنمایی کنید
موفق و پاینده باشید.

reza_rad
دوشنبه 10 اردیبهشت 1386, 09:28 صبح
فکر کنم منظورتون Mysql هست. درسته؟

اپلیکیشن هایی که اینکارو می کنند زیاد پیدا میشه.
بعنوان مثال:

MySQL FoxPro Import, Export & Convert Software

This application will allow you to transfer tables to and from MySQL and FoxPro databases. Importing and exporting can be done without SQL knowledge.

Similar Software Category: my sql, vfp, visual, fox pro, importing, exporting, converting, database, db, data, dbf, data, values, entries, rows, characters, convert, converting, converter, letters, force, txt, sensitivity, display, conversion, update, capital, caps, caps lock, find, finding, table, import, imported, importing, importer, export, exporting, exported, exporter, string, function, lowercase, uppercase, first, last, database, 2000, xp, 2003, msaccess, microsoft, ms, names, keys, mixed, mix, format, enter, low, up, small, large, transform, query, queries, transforming, alter, edit, editing, fix, modify, modification, repair

لینک:

http://www.sharewareconnection.com/mysql-foxpro-import-export-convert-software.htm

با یه جستجو توی گوگل به نتایج خوبی میرسید.

programersa
سه شنبه 11 اردیبهشت 1386, 08:16 صبح
ممنون از شما
می خواستم از دستورات sql داخل برنامه استفاده کنم یعنی در برنامه این کار صورت بگیرد نه ویزاردی شما می دونید چه طوری ؟
موفق و پاینده باشید.

moohssenn
سه شنبه 11 اردیبهشت 1386, 22:45 عصر
می خواستم از دستورات sql داخل برنامه استفاده کنم یعنی در برنامه این کار صورت بگیرد نه ویزاردی شما می دونید چه طوری ؟

ببینید اگه فقط تصمیم به تبدیل اطلاعات دارید که همان راهی که آقا رضا گفتن بهترین راهه
اما اگه میخواهید خودتون هم این کارو بکنید بستگی به زبان برنامه نویسی شما داره

شما نیاز به دو اتصال دارید . البته اگه میخواهید همزمان با خواندن اطلاعات از foxpro به mysql اطلاعات را وارد نمائید .
خوب برای اتصال به این دو بانک ( dbf و MySql ) با توجه به نوع زبان برنامه نویسیتون تصمیم گیری نمائید . میتونید برای اتصال به dbf از odbc میتونید استفاده کنید و Mysql هم که خودتون با توجه به زبان برنامه نویسیتون انتخاب کنید

javad_hosseiny
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1386, 11:34 صبح
بد نیست اینجا را هم ببینید
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=55876

programersa
دوشنبه 24 اردیبهشت 1386, 14:45 عصر
ممنون از شما دوستان