PDA

View Full Version : دلفی 8 شما هم موقغ RUN هنگ میکنه؟

saeed_82
پنج شنبه 13 فروردین 1383, 16:39 عصر
من با asp.net در دلفی 8 مشکل دارم
هر چند مرتبه یک بار وقتی کلید f9 را میزنم مرورگر اینترنت اکسپلورر که باید نتیجه رو نشون بده وسط لود صفحه متوقف میشه و عملا دلفی هنگ میکنه
نمی دونم این چه مرضیه؟
با چند ویندوز مختلف هم نتیجه مشابه میگیرم
میتونید راهنمایی بفرمایید.
------------------------------------------
سعید

Inprise
جمعه 14 فروردین 1383, 02:21 صبح
از آقای کرامتی بخواهید Update های شمارهء یک و دوی دلفی هشت برای دات نت ( مجموعا" بیست و پنج مگابایت ) را در قالب سی دی برنامه نویس یا یک سی دی مجزا توزیع کنه . :)

SyntaxCheck
جمعه 14 فروردین 1383, 04:15 صبح
سلام
پیشنهاد میکنم از ران با پشتیبانی دیباگ استفاده نکنید(اگر واقعا جایی گیر نکردید و نیاز به دیباگ کردن ندارید). برای اجرای وب اپلیکیشنتون از منوی استارت گزینه ران ویت اوت دیباگینگ رو انتخاب کنید که یک علامت ! قرمزرنگ داره رو انتخاب کنید. اون گیر کردن که شما دچارش میشید رو من هم برای دیباگ کردن دچارش میشم.بعضی وقتها اکتان به کلی هنگ میکنه. اما خیلی وقتها دیباگ کردن یک وب اپلیکیشن کند صورت میگیره که تصور هنگ کردن رو بوجود میاره. که کند بودن اجرای وب اپلیکیشن در مود دیباگ میتونه مربوط به سرعت سیستم، حافظه و خیلی چیزها باشه.
اما بطور کلی راه حل ران ویت اوت دیباگینگ درد سر شما رو میتونه حل کنه.
پیروز باشید

saeed_82
جمعه 14 فروردین 1383, 10:58 صبح
حرف شما صحیح است اما تصور نمی کنم سیستم AMD 2400 XP+ سیستم کند محسوب بشه
در ثانی من مدت زمان زیادی منتظر میمونم و حالا دیگه براحتی تشخیص میدم کی بحالت هنگ رفته
البته یک فایل کتابخانه ای دات نت رو اگر از حافظه بردارید دلفی شما از هنگ حارج میشه ولی باز مجبورید یکبار ویندوز رو ری استارت بکنید که همینش حال گیریه
اصلا رشته کار از دست خارج میشه
بهر حال از راهنمایی شما ممنونم
نکته شما رو حتما امتحان خواهم کرد
امیدوارم لااقل اون نکته ای که شما گفتید جواب بده
ممنون از شما
------------------------------------------ :flower:
سعید