PDA

View Full Version : مشکل در ساخت setup

sabaab1359
سه شنبه 08 خرداد 1386, 06:11 صبح
سلام.
من باتوجه به مطالبی که دوستان در مورد ساخت setup نوشته بودند, خواستم از installshild استفاده کنم ولی به دو مشکل برخوردم. اول اینکه در قسمت جدید installshild که با عکس مراحل رو نشون میده قسمتی که باید چیزهای مورد نیاز برنامه مثل sqlserver رو اضافه کنم نداره و در قسمت درختی اون هم که اضافه می کنم موقع ساخت نمی تونه sqlserver رو اضافه کنه.
دوم اینکه اصلا فایل exe نمی سازه.
از publish هم استفاده کردم .ولی اون sql server 2000 رو نداره که اضافه کنه.
لطفا راهنماییم کنید

mojsaket
چهارشنبه 09 خرداد 1386, 14:47 عصر
اگه از setup project استفاده کرده باشی روی project در solotion explorer برو property بگیر بعد چیزهای مورد نیاز برنامه رو انتخاب کن و انتخاب کن که فایلها در setup قرار گیرند نه از طریق اینترنت.
من هر بار کار کردم فایل exe ساخته. شاید برنامت error داره یا شاید build نکردیش. برنامه های setup را باید بیلد کرد .
...
؟؟؟؟؟؟ .......

sabaab1359
چهارشنبه 16 خرداد 1386, 19:49 عصر
در این قسمتی که گفتید نگاه کردم ولی sql server 2000 رو نداه.
فایل exe رو با این روش می سازه( استفاده از publish) ولی با استفاده از install shiled نمی سازه در حالیکه پس از build کردن پیغام می ده که فایل exe ساخته شده ولی توی پوشه اون فقط فایلها با پسوند isprojوism هست.
وقتی هم برنامه رو اجرا می کنم out of date میده.
اگر هم روی set up در solution explorer کلیک راست کنم و install رو انتخاب کنم وقتی برنامه رو نصب می کنه در start menu فقط فایل uninstall داره و فایلی برای اجرای خود برنامه نداره.
مساله دیگه هم در قسمت قبل گفتم در قسمت assistant در install shild اصلا قسمت redistritables برای اضافه کردن sql server 2000 نیست و وقتی دز solution explorer از redistitables استفاده می کنم و sql server رو انتخاب می کنم پس از build کردن پیغام
Error 1 -1007: Cannot copy source 'E:\Macrovision\Objects\ISMSDE2000\Redist\SqlRun.c ab' to target 'J:\Program\BankProjeh\Copy (4) of CheckBank\Setup1\Setup1\Default Configuration\Debug\DiskImages\DISK1\ISSetupPrereq uisites\Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine (MSDE 2000) SP3a\SqlRun.cab' Double click here to see more information on error: -1007
و
Error 2 -1007: Cannot copy source 'E:\Macrovision\Objects\ISMSDE2000\Redist\Helper.e xe' to target 'J:\Program\BankProjeh\Copy (4) of CheckBank\Setup1\Setup1\Default Configuration\Debug\DiskImages\DISK1\ISSetupPrereq uisites\Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine (MSDE 2000) SP3a\Helper.exe' Double click here to see more information on error: -1007
و
Error 3 -1007: Cannot copy source 'E:\Macrovision\Objects\ISMSDE2000\Redist\setup.in i' to target 'J:\Program\BankProjeh\Copy (4) of CheckBank\Setup1\Setup1\Default Configuration\Debug\DiskImages\DISK1\ISSetupPrereq uisites\Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine (MSDE 2000) SP3a\setup.ini' Double click here to see more information on error: -1007
و
Error 4 -1007: Cannot copy source 'E:\Macrovision\Objects\ISMSDE2000\Redist\SqlRun01 .msi' to target 'J:\Program\BankProjeh\Copy (4) of CheckBank\Setup1\Setup1\Default Configuration\Debug\DiskImages\DISK1\ISSetupPrereq uisites\Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine (MSDE 2000) SP3a\SqlRun01.msi' Double click here to see more information on error: -1007
رو میده .

sabaab1359
جمعه 25 خرداد 1386, 23:28 عصر
کسی نیست در این مورد من رو راهنمایی کنه؟!!!!!

mahtab119
یک شنبه 20 مرداد 1387, 09:20 صبح
سلام
من هم دقیقا همین مشکل دارم آیا مشکل شما حل شد؟
کسی نیست راهنمای کند

تازه اینستالشیلد من 14 است

karimi.ali2005
سه شنبه 14 آبان 1387, 16:16 عصر
کافی در همان قسمت Redistributables گزینه مورد نظر مثلا برای sqlserver2000 گزینه Microsoft SQL Server 2000 راانتخاب کنید اگر فایل های آن موجود نبود روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه Edit Prerequisiteرا انتخاب کنید در کادر باز شده فایلهای مورد نظر را انتخاب کرده روی Modify کلیک کنید آدرس دانلود فایل مورد نظر هست فقط وقتی فایل را گرفتید باید در همین آدرسی که دراین کادر است بریزید
اگر فایل های Sql Server 2000 را می خواهید کافی در CD برنامه SqlServer جستجو کنید دو تا فایل های با حجم بالا داخل آن است

sepehr.net
سه شنبه 14 آبان 1387, 18:53 عصر
سلام چند وقت پیش تو یک تاپیک مقاله ایی دیدم که یکی از دوستانمان گذاشته بود گفتم دوباره بزارم شاید که به دردتان بخوره