PDA

View Full Version : موضوع مهم:طریقه ساختن setup برای یک برنامه

reza_moridi
سه شنبه 18 فروردین 1383, 12:06 عصر
باسلام خدمت کلیه عزیزان
من یک برنامه بادلفی نوشته ام که ازبانک اطلاعاتی sql server استفاده می کندوحالامیخواهم که بانرم افزارinstall sheild برنامه setup آنرادرست نمایم ولی هرکاری می کنم نمی شودلطفااگرکسی می داندکه میبایست چه فایلها وچه شاخه هایی رابرای نصب اضافه نمایم راهنمائیم کند که حسابی گرفتارشده ام :(

Gladiator
سه شنبه 18 فروردین 1383, 12:58 عصر
SQL Server رو که نمیتونی با InstallShield نصب کنی .

SQL Server رو باید خودت نصب کنی .

امیدوارم منظورت رو متوجه شده باشم .

موفق باشی .

DataMaster
چهارشنبه 19 فروردین 1383, 08:11 صبح
تا اونجا که من سروکله زدم مثل اینکه گلادی جون راست میگه خودت باید نصب کنی :(

SReza1
دوشنبه 24 فروردین 1383, 23:53 عصر
منم فکر نکنم با این کار بشه sql server نصب شه!

Hidarneh
سه شنبه 25 فروردین 1383, 01:59 صبح
گیریم هم بشه . وقتی خودش setup داره این چه کاریه . ولی مشگل جای دیگه است . یعنی اگه حتی sql server هم نصب بشه مشگل حل نمی شه چون بسته به برنامه چند تا dll هم لازمه .

said ali
سه شنبه 25 فروردین 1383, 15:30 عصر
با سلام
اصلا چه احتیاجی به این کار وجود داره چون معمولا Sql Server روی شبکه نصبه و روی همون شبکه هم برنامه رو اجرا میکنن و دیگر نیازی به ساختن Setup وجود نداره مگر با بانکهای دیگه که اون روشش فرق میکنه.

یاسر احسانی
سه شنبه 01 اردیبهشت 1383, 23:56 عصر
سلام به دوستای عزیز :

همه رو خوندم . ولی فکر کنم منظور دوستمونو متوجه نشدین .

برنامه ای که با دلفی نوشته شده و بانک اونم SQL حتی اگر SQL server هم نصب بشه (( که باید نصب بشه )) باز هم مشکل خواهد داشت .

چون به چند تا DLL احتیاج داره که فقط وقتی دلفی رو نصب می کنی باش نصب می شن .

حالا :

من یک برنامه بادلفی نوشته ام که ازبانک اطلاعاتی sql server استفاده می کندوحالامیخواهم که بانرم افزارinstall sheild برنامه setup آنرادرست نمایم ولی هرکاری می کنم نمی شودلطفااگرکسی می داندکه میبایست چه فایلها وچه شاخه هایی رابرای نصب اضافه نمایم راهنمائیم کند که حسابی گرفتارشده ام

دوست من : تویتونی این DLL ها رو از CD دلفی داخل فایلهای CAB اش پیدا کنی و اونا رو تو پوشه System ویندوزت کپی کنی .

مشکلت حل میشه
:wink: