PDA

View Full Version : bde و استفاده از آن در شبکه (با جداول پارادکس)

najafi_1
دوشنبه 24 فروردین 1383, 11:39 صبح
با سلام
شاید این موضوع به نظر دوستان قدیمی به نظر برسه اما هرکی اطلاعاتی داره خواهش میکنم در صورت امکان ارائه کنه یا لینک بده
خواهش میکنم پیشنهاد عوض کردن دیتابیس رو به سایر دیتابیسها مثل dbisam . sql server و . . . رو ندید جون تا بخوای اونا رو یاد بگیری از قافله عقب موندی
در هر صورت در مورد استفاده از جداول پارادوکس در شبکه را هنمایی کنید
متشکرم

دوشنبه 24 فروردین 1383, 13:25 عصر
پیشنهاد عوض کردن دیتابیس رو به سایر دیتابیسها مثل dbisam . sql server و . . . رو ندید جون تا بخوای اونا رو یاد بگیری از قافله عقب موندی
بازم من میگم DBISAM چون اگه bde بلد باشی یادگرفتنش 2-3ساعت بیشتر وقت نمیگیره 90% شبیه bde ولی 190% قدرتش از bde بیشتره پیشنهاد میکنم حتما قسمت اول و دوم مقاله dbisam رو تو سایت <span dir=ltr>www.delphishop.com/portal </span>بخون
ضمنن اگه یه برنامه تحت شبکه با bde بنویسی ازت 1000تومن هم نمیخرن
وقتی یه تکنولوژی جدید میاد برای اینکه از برنامه نویسای دیگه عقب نمونی محکومی که اونو یاد بگیری اینو یادت نره :مخالف:

Gladiator
دوشنبه 24 فروردین 1383, 13:34 عصر
تکبیر

سار
دوشنبه 24 فروردین 1383, 13:47 عصر
تکبیر تک تیر؟ :mrgreen:

saeed_d
دوشنبه 24 فروردین 1383, 17:55 عصر
تکبیر تک تیر؟ :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SReza1
دوشنبه 24 فروردین 1383, 22:13 عصر
پارادکس در شبکه یعنی از بین رفتن اطلاعات!!
اصلا دنبالش نرو!!! عزیز من یاد گرفتن SQL server و این چیزا که کاری نداره!!
در مورد مطلبی هم که نوشتی تا حالا حداقل 3 مورد خودم تو این سایت دیدم که جواب دادند!! پس یه جستجو کن!

najafi_1
سه شنبه 25 فروردین 1383, 12:37 عصر
از اظهار لطف دوستان سپاسگزارم
اما پاسخ داده نشد
حداقل یکی از اون سه تایی که اشاره کردی عیان مینمودی دوست گرامی

SReza1
جمعه 28 فروردین 1383, 19:54 عصر
میتونی در جستجو زحمت پیدا کردن اونو بکشی

amirrf
شنبه 29 فروردین 1383, 12:59 عصر
شاید این موضوع به نظر دوستان قدیمی به نظر برسه اما هرکی اطلاعاتی داره خواهش میکنم در صورت امکان ارائه کنه یا لینک بده
خواهش میکنم پیشنهاد عوض کردن دیتابیس رو به سایر دیتابیسها مثل dbisam . sql server و . . . رو ندید جون تا بخوای اونا رو یاد بگیری از قافله عقب موندی
در هر صورت در مورد استفاده از جداول پارادوکس در شبکه را هنمایی کنید
تبدیل ساده است و بسته به کاربرد شما می تواند کافی و مناسب باشد.
در http://www.bdesupport.com/deploy.htm قسمت Network/Multiuser Application Deployment را ببینید.

najafi_1
یک شنبه 30 فروردین 1383, 08:59 صبح
جناب amirff از راهنمایی شما متشکرم
قبلا به آنجا سر زده ام ، ولی خیلی آدم رو میچرخونه. بهر حال میشه یه چیزایی از اون در آورد.
متشکرم
منتظر راهنمایی سایر دوستان هستم

najafi_1
شنبه 05 اردیبهشت 1383, 12:12 عصر
راهنمای دیگری نبود؟