PDA

View Full Version : اجرا نشدن یک رویداد خاص در هنگام بستن فرم

elisa1362
یک شنبه 03 تیر 1386, 15:24 عصر
من یک مشکل عجیب دارم . فرض کنید یک تکست باکس داریم که در رویداد leave اون قطعه کدی نوشتیم که یک مسیج می دهد . حالا اگر فرم روی این تکست باکس بسته شود ، باز هم این مسیج داده می شود . من چی کار می تونم بکنم که درهنگام بسته شدن فرم این رویداد leave اجرا نشود؟

rezaei manesh
یک شنبه 03 تیر 1386, 17:06 عصر
سلام
به نظر نمیاد کار منطقی باشه چون به محض اینکه مثلا ماوس از روی تکس باکس حرکت کرد به جای دیگه مسیج می ده !!!!!!! اگه اصرار داری این کار رو انجام بدی میسج رو در رویداد enter کنترل های دیگه با چک کردن یک متغیر نشان بده(کنترل هایی که باید مسیج در انجا نمایش داده بشه ) که اون متغیر در زمان ترک تکس باکس اون متغیر رو مقدار بده
کلاً یکم با این مقدار دادن متغیر کمکی بازی بکن مشکل حل می شه اما سعی کن روشت رو عوض کنی مثلا اگه باید مقداری حتما در اون تکس باکس وارد بشه تا موقه ای که مقدار وارد نشه دکمه تایید یا دکمه مورد نظر را غیر فعال کن و یا از این قبیل روش ها و....

اَرژنگ
یک شنبه 03 تیر 1386, 19:43 عصر
من یک مشکل عجیب دارم . فرض کنید یک تکست باکس داریم که در رویداد leave اون قطعه کدی نوشتیم که یک مسیج می دهد . حالا اگر فرم روی این تکست باکس بسته شود ، باز هم این مسیج داده می شود . من چی کار می تونم بکنم که درهنگام بسته شدن فرم این رویداد leave اجرا نشود؟
من یک مثال ساده درست کردم که این چیزی را که شما میگوئید را ببینم، ولی به این مشکل شما برنخوردم.
اگر ممکن است خودتان یک مثال ساده درست کنید که این مشکل را نمایش بده.