PDA

View Full Version : مقاله در رابطه با #C

ealireza
دوشنبه 18 تیر 1386, 09:27 صبح
سلام
اگر کسی از دوستان مقاله ای در باره تاریخچه #C داره
یا در باره #C +(توضیحات خیلی سطحی زبان #C (عملگر ها و..) ) داره لطفا با من به اشتراک بزارتش

با تشکر

hdv212
دوشنبه 18 تیر 1386, 14:20 عصر
سی شارپ در سال 2000 و همزمان با معرفی تکنولوژی دات نت به وجود اومد و از زبانهای خانواده ی سی محسوب میشه، اگر چه سی شارپ از لحاظ دستوری و کاربردی بسیار شبیه به سی ++ هست ولی این زبان کاملا از صفر نوشته شده و بسیاری از مشکلات و پیچیدگیهای زیان سی ++ رو حل کرده، سی شارپ یکی از دو زبان استاندارد دنیا است،(یعنی فقط جاوا و سی شارپ استاندارد هستند)، فکر کنم تا اینجا کافی باشه، باز اگه سوالی داشتی بپرس تا جواب بدم یا دوستان کمکت کنن.

ealireza
دوشنبه 18 تیر 1386, 17:33 عصر
مرسی
ولی من بالای 20 صفحه میخام
آیا شما میتوانید کمک کنید ؟

hdv212
دوشنبه 18 تیر 1386, 20:14 عصر
همونایی که نوشتم سعی کن با حروف بزرگ بنویسی، فکر کنم حدود 20 صفحه بشه!
به تاپیکها و مسائل حل شده در بخش سی شارپ یه سری بزن.

ealireza
سه شنبه 19 تیر 1386, 17:27 عصر
من کارم گیر این مقاله هست
لطفا اگه کسی داره کمک کنه

مرسی

Behrouz_Rad
سه شنبه 19 تیر 1386, 18:39 عصر
مقالات فارسی که به صورت مجتمع دقیقا همون چیزی رو که بخوای بیان کنند پراکنده هستند اما در رابطه با مقالات لاتین، مرجع 399 صفحه ای کاملی از ساختار المان ها و سینتکس دستورات و ... در CD ی نصب VS 2005 در یک فایل doc با نام C# Language Specification 1.2.doc وجود داره که راهنمای خوبی برای شروع برنامه نویسی با #C از پایه هست.

موفق باشید.

ealireza
سه شنبه 19 تیر 1386, 19:08 عصر
والا استاد راد
من #C رو بلدم
اینو برای کسی میخام
باید بده به استادش هرچی فکر کردم چیزی از #C به خاطرم نمیاد به جر همین

سی شارپ در سال 2000 و همزمان با معرفی تکنولوژی دات نت به وجود اومد و از زبانهای خانواده ی سی محسوب میشه، اگر چه سی شارپ از لحاظ دستوری و کاربردی بسیار شبیه به سی ++ هست ولی این زبان کاملا از صفر نوشته شده و بسیاری از مشکلات و پیچیدگیهای زیان سی ++ رو حل کرده، سی شارپ یکی از دو زبان استاندارد دنیا است،(یعنی فقط جاوا و سی شارپ استاندارد هستند)، فکر کنم تا اینجا کافی باشه، باز اگه سوالی داشتی بپرس تا جواب بدم یا دوستان کمکت کنن.

چاره چیست ؟

omid_Ahmadi
چهارشنبه 20 تیر 1386, 13:50 عصر
دوست من،
قطعاً می دونی که مطرح کردن و یا درخواست پروژه های دانشجویی از این قبیل در سایت ممنوعه.
چاره اینه که بین مقاله های آپلود شده توی سایت سرچ کنی، اگر چیزی پیدا نکردی هم ...