PDA

View Full Version : IntraWeb و نمایش صفحه ساخته شده در یک InlineFrame

Mahmood_M
دوشنبه 18 تیر 1386, 15:03 عصر
با سلام
من می خوام صفحه ای که با IntraWeb درست کردم رو در یک InlineFrame ( اگه با Front Page یا ... کار کرده باشید می دونید منظورم چیه ) در صفحه اصلی سایتم نمایش بدم ، چطور میتونم چنین چیزی ایجاد کنم ؟ ، من DLL مورد نظر رو می سازم ، باید DLL رو آپلود کنم ؟ بعد از این کار چطور باید اون رو نمایش بدم ؟
اصلا باید DLL بسازم ( من یک ISAPI Extension ساختم ) یا یک Stand Alone Application باید بسازم ؟
درواقع چیزی که لازم دارم آدرس یک صفحه وب بر روی هاستم هست که در InlineFrame نمایش بدم ...

منتظر راهنمایی دوستان هستم ...

با تشکر از همگی ...

vcldeveloper
سه شنبه 19 تیر 1386, 00:37 صبح
اصلا باید DLL بسازم ( من یک ISAPI Extension ساختم ) یا یک Stand Alone Application باید بسازم ؟
من با IntraWeb کار نکردم، ولی اون StandAlone Application بدرد گذاشتن توی سایت نمی خوره، بیشتر برای Debug استفاده میشه. باید ISAPI درست کنی که نتیجه اش میشه همون فایل DLL. بعدش باید توی Web Server ات یه Virtual Directory برای Web Application ایی که ساختی، بسازی و فایل DLL و فایل های Html و گرافیکی که استفاده کردی رو توی زیر پوشه های مناسب کپی کنی. پوشه ایی که فایل DLL توش هست باید خصوصیت Execute هم داشته باشه. با فراخوانی DLL مربوطه از طریق یک Browser، برنامه اجرا میشه و صفحه مورد نظر را نمایش میده.

ghabil
سه شنبه 19 تیر 1386, 01:13 صبح
محمود جان من تازگی اینو توضیح دادم یک سرچ بزن ...

Mahmood_M
سه شنبه 19 تیر 1386, 12:19 عصر
با سلام و تشکر بابت جوابهاتون ...

من با IntraWeb کار نکردم، ولی اون StandAlone Application بدرد گذاشتن توی سایت نمی خوره، بیشتر برای Debug استفاده میشه. باید ISAPI درست کنی که نتیجه اش میشه همون فایل DLL. بعدش باید توی Web Server ات یه Virtual Directory برای Web Application ایی که ساختی، بسازی و فایل DLL و فایل های Html و گرافیکی که استفاده کردی رو توی زیر پوشه های مناسب کپی کنی. پوشه ایی که فایل DLL توش هست باید خصوصیت Execute هم داشته باشه. با فراخوانی DLL مربوطه از طریق یک Browser، برنامه اجرا میشه و صفحه مورد نظر را نمایش میده.

مشکل اصلی اینجاست که فایل HTML ای ساخته نمیشه و فقط یک DLL در اختیار دارم ...
اگه آدرس DLL رو به InlineFrame بدم ، اون رو نمایش میده ؟ ، من نمونه همچین چیزی رو توی سایت MSN دیدم ، همونطور که شما گفتید ، آدرس DLL توی نوار آدرس مرورگر بود ولی یک صفحه وب نمایش داده میشد ...

محمود جان من تازگی اینو توضیح دادم یک سرچ بزن ...
باور کنید گشتم ولی نتونستم پیدا کنم ... ( یعنی در این مورد نتونستم چیزی پیدا کنم !!! )

آدرس DLL رو چطور باید به برنامه بدم ، باید آدرس هاست رو بدم یا آدرس پوشه ای که DLL توی اون ( بر روی هاست ) قرار داره ؟
کنترل پنل هاست ، CPanel هست ، باید DLL رو در پوشه Public_Html بزارم ؟ صفحات هم توی همین پوشه هستند ، اگه اینجا بزارم ، آدرسی که به InlineFrame باید بدم چی میشه ، یعنی مثلا باید آدرسی مثل این بدم :
Http://MySite.com/Mydll.dll
یا آدرس پوشه روی هاست رو ؟
( البته من فکر کنم توی تاپیک و سئوال قبلیم در مورد بانک اطلاعاتی و IntraWeb این موضوع رو توضیح داده بودید ...

به هر حال ممنون ...
با تشکر ...

ghabil
سه شنبه 19 تیر 1386, 13:12 عصر
همونطوری که قبلا هم گفتم DLL رو باید در فلدر CGI_BIN سایتت بزاری؛ که دسترسی Execute داره و ...
این DLL خودش HTML نیست اما یک HTML Generator هست ، یعنی به ازای پارامترهای که داره و بهش پاس میشه یک HTML میسازه برای همین کافیه خودش رو توی آدرس بزاری تا برات یک HTML بعنوان پاسخ بفرسته.