PDA

View Full Version : اجرای صفحهء php به صورت تیکه تیکه

angel_boy013
یک شنبه 31 تیر 1386, 20:42 عصر
من می خوام صفحه ای که نوشیتم به صورت تیکه تیکه لود بشه یعنی مثلاً از کد 1 تا 100 اول اجرا بشه بعد 101 تا 500 و .... یک چیزی مثل
sleep();
صفحه ای که من نوشتم خیلی سنگینه میخوام ایم طوری یک جورای سبکش کنم ...!
کسی میتونه کمک کنه ...؟!

amirhosein
دوشنبه 01 مرداد 1386, 08:26 صبح
علاج دردتون آژاکسه.البته راههای دیگه ای هم هست.

hidensoft
سه شنبه 02 مرداد 1386, 11:57 صبح
علاج دردتون آژاکسه.
آژاکس می تونه کمک بکه ولی مطمئنا گذینه بهتری هم وجود داره ! :چشمک:
اگه از سمارتی استفاده کنید می تونید تمپلت رو cache کنید تا سریع تر بالا بیاد.

angel_boy013
سه شنبه 09 مرداد 1386, 10:24 صبح
خوب همه شما فقط دارین میگین چی کار کنم یک توضیح بدین یا نمونه خیلی بهتر به کار میاد ...!

oxygenws
سه شنبه 09 مرداد 1386, 11:40 صبح
تو دقیق ِ دقیق بگو کارت چیه و چرا صفحه ات سنگینه.

angel_boy013
چهارشنبه 10 مرداد 1386, 10:00 صبح
خوب امید جان میشه گفت صفحه اصلی سایته که بیشتر اطلاعات کاربر و سایت رو باید از دیتا بیس نشون بده خیلی سنگینه و دیر صفحه میاد بالا میخوام تیکه تیکه صفحه بیاد مثلاً اول جدول سمت راست بعد وست بعد چپ اینطوری ...!

oxygenws
چهارشنبه 10 مرداد 1386, 13:20 عصر
محتوای اونها دقیقا چه جیز هایی هستند؟؟

jhoseinii
پنج شنبه 11 مرداد 1386, 00:49 صبح
دوست عزیز شما میتونید از اجکس استفاده کنید(همونطور که دوستان گفتند)
یا این که به همون روش که خودتون گفتید از
sleep(); flush(); استفاده کنید که چندان جالب نیست

خوب همه شما فقط دارین میگین چی کار کنم یک توضیح بدین یا نمونه خیلی بهتر به کار میاد ...!

منظورتون اینه که بصورت code بهت بدیم؟ خوب چی رو بدیم؟ شما چیزی از برنامه ای که میخاید ننوشتید، code بدید تا اگه دوستان خاستن کمکی کنند، برات code بزارن
و اگه منظورتون اینه که یه نمونه از اجکسبزاریم، که باید گفت اخیراً اینترنت پر از سایت هایی شده که از این تکنیک استفاده میکنند، دیگه نیازی به نمونه دادن نیست

angel_boy013
جمعه 12 مرداد 1386, 15:12 عصر
محتوای اون یک سری جدول که مثلاً توی جدول بازدید باید update بشه توی جدول welcome باید insert beshe و از 4 5 تا دیکه هم select این دیگه فک کنم کامل اگه باز نگین همه چیرو نگفتی...!

oxygenws
جمعه 12 مرداد 1386, 16:00 عصر
بهترین راه اینه که پایگاه داده ات و قسمت هایی از برنامه که با پایگاه داده در تماس اند رو اپتیمایز کنی...
احتمالا طراحی دیتابیس ات خیلی مشکل داره که این تعداد کوئری رو نمی تونه انجام بده.

توی همین صفحه چند تا کوئری داری؟؟ چند تا select، چند تا insert و چند تا .... اگر بتونی تمام کوئری هات رو هم اینجا بنویسی که خوب میشه :) و حتی ساختار جداول ات رو هم بنویس :)