PDA

View Full Version : استفاده از فیلد Autonumber

مهدی رحیم زاده
جمعه 12 مرداد 1386, 22:16 عصر
سلام
من یه فیلد از نوع Autonumber دارم
چطوری باید با دستور insert داده ها رو وارد کنم ...
من این فیلد رو اصلا ننوشتم و به اون مقدار ندادم یک دونه داده رو درست وارد کرد اما بیشتر از یکی رو درست وارد نمی کنه ...
باید چکار کنم ...
اینم کدی که من نوشتم :

insert_data("select row,date_,time_,number_,name,father_name,ozviyat,c ity,work_unit,bimari,esterahat_date_from,esterahat _date_to,modat_taeedi,doctor,modat_taeed_nashode,d escribtion from esterahat_pezeshki",
"insert into esterahat_pezeshki(date_,time_,number_,name,father _name,ozviyat,city,work_unit,bimari,esterahat_date _from,esterahat_date_to,modat_taeedi,doctor,modat_ taeed_nashode,describtion) values('" +
textBox2.Text + "','" + textBox3.Text + "','" + textBox4.Text + "','" + textBox5.Text + "','" + textBox6.Text + "','" + comboBox5.Text + "','" + comboBox2.Text + "','" + comboBox3.Text + "','" +
comboBox4.Text + "','" + textBox11.Text + "','" + textBox12.Text + "','" + Convert.ToInt32(textBox13.Text) + "','" + textBox9.Text + "','" + Convert.ToInt32(textBox8.Text) + "','" + textBox14.Text + "')", 15);

am_abbas65
جمعه 12 مرداد 1386, 23:59 عصر
ماشالاه چقدر فیلد هات کمه !! این طوری به اشکال بر میخوری . میونی تو چند جدول تجزیه بکنی .
در مورد AutoNumber
Select Max (Row_Name) From Table
رو امتحان کن یه خروجی میده و اون رو ++ بکن و داده هات رو با کد جدید ذخیره بکن

hdv212
شنبه 13 مرداد 1386, 02:07 صبح
یک دونه داده رو درست وارد کرد اما بیشتر از یکی رو درست وارد نمی کنه
مشخصه وقتی شما identity رو روی autoNumber تنظیم کردی نباید مقدار بدی، ولی اینکه درست وارد نمیکنه، منظورت رو متوجه نشدم، میشه بگی چه پیامی میده ؟ یا با چه مشکلی مواجه میشی ؟

مهدی رحیم زاده
شنبه 13 مرداد 1386, 06:55 صبح
ممنونم ...
درست شد ...