PDA

View Full Version : مشکل با Update شدن دیتابیس

VisualStudio
سه شنبه 16 مرداد 1386, 12:13 عصر
من زمانی که می خوام دیتابیس را Update کنم یا میگه دستور شما مشکل دارهیا در زمانی که انجام میده تغییرات انجام شده را تو دیتابیس ثبت نمی کنه
میشه یک دستور استاندارد که در اون چند فیلد را به طور همزمان Update بزارید

bad_boy_2007
سه شنبه 16 مرداد 1386, 13:15 عصر
شما نگفتید که با چه شیء کار میکنید ؟

با شیء Command اینطوره میتونید کار کنید :
نمونه کد بروز رسانی :

str = "update customers set account_current=" & account & " where id=" & STR_factor.customer_id
cmd.CommandText = str
cmd.ExecuteNonQuery()

نمونه کد اضافه کردن :

str = "insert into factor_riz values (" & STR_factor.id & "," & arr(i).id_products & "," & arr(i).amount & "," & arr(i).anbar & "," & arr(i).price & ")"
cmd.CommandText = str
cmd.ExecuteNonQuery()

نمونه کد برگرداندن یک مقدار بخصوص :

str = "select count (id_products) from products_anbar_relation where id_products=" & arr(i).id_products & _
" and id_anbar=" & arr(i).anbar
cmd.CommandText = str
MsgBox(cmd.ExecuteScalar)

VisualStudio
سه شنبه 16 مرداد 1386, 14:28 عصر
من از شی Command استفاده می کنم چطور پارامتر را اضافه کنم به جای متغییر و مقدار شی من خود دستور Update را می دانم مشکلم در استاندارد بود اون هست مثلا اگر نام فیلد فاصله داشت در [] نوشته شود و ...

VisualStudio
سه شنبه 16 مرداد 1386, 22:37 عصر
کسی نیست که این را بدونه من
من عکسم را به صورت باینری در دیتابیس ثبت می کنم ولی بعد از آپدیت شدن دیگه نمایش داده نمی شه و می که مقدار موجود نیست در صورتی که در دیتابیس هست

VisualStudio
چهارشنبه 17 مرداد 1386, 20:01 عصر
من هرکاری می کنم از دستورات اشکالی نمی گیره اما زمانی که می خوام یک عکس را با دستور زیر که به صورت باینری در میارم و ذخیره می کنم ذخیره نمی کنم یعنی تغییر در عکس قبلی ایجاد نمی کنه
با این دستور به باینری تبدیل می کنم

Dim ms AsNew MemoryStream
pctBoxperson.Image.Save(ms, pctBoxperson.Image.RawFormat)
Dim arrImage() AsByte = ms.GetBuffer
ms.Close()

و با این دستور آپدیت

Dim SQLStatPic AsString = "UPDATE UserData SET [Image]=@Image WHERE ([User Number]=" & lblNumber.Text & ")"
Dim OledbCCMPic AsNew OleDbCommand(SQLStatPic, OleDbConn)
With OledbCCMPic
.Parameters.Add(New OleDbParameter("@Image", arrImage))
EndWith
OledbCCMPic.ExecuteNonQuery()

malizadeh
چهارشنبه 17 مرداد 1386, 21:12 عصر
در دستور update اسم جدول رو هم درون [] قرار بده و اینکه بگو نوع داده User Number چی هست.