PDA

View Full Version : مشکل پس از نصب Ubuntu !! ...

Mahmood_M
چهارشنبه 17 مرداد 1386, 18:35 عصر
سلام
من به تازگی Ubuntu رو نصب کردم ( CD اصلی که خودشون برام فرستاده بودن ) ولی بعد از نصبش ، ویندوز XP من رو نصب بود از بین برده !! و پارتیشن هام رو هم تغییر داده ...
بعد از نصب ازم User و Password خواست که بهش دادم ولی الان هرچی میزنم وارد نمیشه ، من مطمئنم که درست وارد میکنم ... !! ، به هر حال نمی تونم واردش بشم ...
من قبلا 6 تا درایو داشتم ولی الآن شده 2 تا میخواستم بدونم که آیا اطلاعات داخل درایو ها همگی پاک شده ؟ یا هنوز هست ؟

لطفا اگه کسی میدونه جواب بده ، چون خیلی اطلاعاتم مهم بود ...

ولی من از بعضی از دوستان پرسیدم که مشکلی پیش نمی یاد اونها هم گفتند که نه ، توی این سایت هم همه می گقتند که مشکلی پیش نمی یاد ولی چرا XP رو حذف کرد ...

در مراحل نصب قسمتی برای تنظیم پارتیشن ها بود که من اون رو تغییر ندادم ، شاید دلیل همون باشه ولی نباید هشداری چیزی میداد ، اصلا چرا حودش پارتیشن ها رو نشناخت و خودش رو بر اساس اونها تنظیم نکرد ، یا اصلا چرا برای مسیر نصب ازم سئوال نکرد ، یا چرا اصلا نگفت که ویندوزتون پاک خواهد شد !!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی میتونه کمکم کنه ؟
اگه اطلاعات پاک شده باشه من باید جواب 5 ، 6 نفر رو بدم !! :افسرده:
چطوری میتونم حذفش کنم ، باید درایو رو فرمت کنم یا راه دیگه ای هم هست ، آیا راهی هست که پارتیشن ها به حالت فبل برگردند یا همه چیز رو باید از نو راه بندازم !! ؟

کسی تجربه ای در این زمینه داره ...

بی صبرانه منتظر جواب هستم ...

موفق باشید ...

oxygenws
چهارشنبه 17 مرداد 1386, 20:53 عصر
احتمالا توی قسمت پارتیشن بندی، زدی پارتیشن های قبلی سیستم ات رو پاک کردی و خرابشون کردی :)
به هر حال به نظر می رسه «کل هارد» ات رو مجددا پارتیشن بندی کردی و تمامی داده هات رو از بین بردی.

دوستات درست گفتند، به شرطی که مطالبی که توی اون ویزارد گفته رو بخونی و بری جلو (پشت سر هم forward نزنی!!)

اگر واقعا چنین باشه، احتمالا اکثر داده هات از بین رفته.

موفق باشید.

Mahmood_M
پنج شنبه 18 مرداد 1386, 04:31 صبح
ممنون آقا امید ...

احتمالا توی قسمت پارتیشن بندی، زدی پارتیشن های قبلی سیستم ات رو پاک کردی و خرابشون کردی :)
به هر حال به نظر می رسه «کل هارد» ات رو مجددا پارتیشن بندی کردی و تمامی داده هات رو از بین بردی.

درسته ، ولی حالم رو گرفت ...
خیلی راحت فایلهام رفت ... ، ولی میتونست یه هشداری چیزی بده !!

به هر حال ممنون

الان دوباره پارتیشن بندی کردم و دارم فایلها رو بر میگردونم ...

موفق باشید ...

rezaTavak
پنج شنبه 18 مرداد 1386, 08:03 صبح
هشدار میده مرحله به مرحله.

نگران نباش تازه شدی مثل ۷ سال پیش من! اونوقتها ردهت معروفترین بود.

چند سال دیگه خوشت نمیاد بری تو ویندوز!

reza.palang
شنبه 27 مرداد 1386, 15:33 عصر
من هم با ubuntu مشکل داشتم. 6 که اصلا نسب نشد. فقط live میومد بالا. 7 نسب شد اما دیگه ویندوز نیومد بالا. از اون به بعد دیگه با CD ویندوز بالا نیومد.