PDA

View Full Version : قرار دادن چند فایل گزارش در یک dll

szabeh
شنبه 20 مرداد 1386, 00:03 صبح
سلام با تبریک عید مبعث خدمت دوستان
آیا ما میتوانیم چند فایل آماده گزارش مثلا فایلهای (fastreport) - (.fr3) را در یک dll قرار دهیم؟ اگر بله چطور؟ لطفا راهنمایی کنید.
ممنون:تشویق:

Batman
شنبه 20 مرداد 1386, 06:37 صبح
با سلام
نمیدونم میشه یا نه اما من نزدیک 20 گزارش رو در یک فایل fr3. ذخیره کردم و هیچ مشکلی هم نداره
موفق باشید

SYNDROME
شنبه 20 مرداد 1386, 09:24 صبح
با سلام

آیا ما میتوانیم چند فایل آماده گزارش مثلا فایلهای (fastreport) - (.fr3) را در یک dll قرار دهیم؟

من خودم دقیقاً این کار را نکردم ولی قبلا دیدم دوستان با دستورات شرطی چندین گزارش(QuickReport)را در یک Dllگذاشته بودند.
موفق باشید.

vcldeveloper
شنبه 20 مرداد 1386, 11:53 صبح
می تونید به DLL مربوطه یک Data Module اضافه کنید و اشیاء گزارش (مثلا frxReport) را روی این Data Module قرار بدید و خصوصیت StoreInDFM آنها را True کنید و در نهایت هم یک تابع برای DLL بنویسید که گزارش انتخاب شده توسط کاربر را نمایش دهد.
راه دیگه هم اینه که فایل های fr3 را در DLL بصورت Resource ذخیره کنید.

szabeh
دوشنبه 22 مرداد 1386, 18:31 عصر
با تشکر از همه دوستان.
آقای کشاورز میتونید بیشتر راهنمایی کنید. ممنون

szabeh
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 18:19 عصر
می تونید به DLL مربوطه یک Data Module اضافه کنید و اشیاء گزارش (مثلا frxReport) را روی این Data Module قرار بدید و خصوصیت StoreInDFM آنها را True کنید و در نهایت هم یک تابع برای DLL بنویسید که گزارش انتخاب شده توسط کاربر را نمایش دهد.
راه دیگه هم اینه که فایل های fr3 را در DLL بصورت Resource ذخیره کنید.
آقای کشاورز یا بقیه دوستان میتوانید بیشتر راهنمایی کنید.

best_ariya
جمعه 26 مرداد 1386, 21:15 عصر
به راحتی این کار انجام می شود ولی من نمی دونم دلیل و منظور شما چیست ولی به راحتی می توانید چند فایل را با یک فایل exe و یاdll کامپایل کنید.

szabeh
شنبه 27 مرداد 1386, 20:25 عصر
با تشکر از دوست عزیز من میدانم میتوان در exe قرار داد و این کار را هم کرده ام ولی این کار باعث افزایش حجم فایل میشه میخواهم در dll باشد تا حجم فایل کم شود.