PDA

View Full Version : setup سازی در vb.net2003

mohsen_123
شنبه 20 مرداد 1386, 01:05 صبح
من setup سازی تو vb.net2003 رو دقیقاً طبق مراحل انجام میدم ولی اصلاً setup ساخته نمیشه حتی error هم نمیده
کسی میتونه مراحل setup سازی رو به من بگه

صبا9841
شنبه 20 مرداد 1386, 16:19 عصر
به این توضیحات از این تایپیک (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=73779)تایپیک را مطالعه کن

1- برای ساخت ستاپ از گزینه موجود با نام setup and deployment استفاده کنید .البته قبل از آن روی دکمه new project بزنید.
2-بله، اما قبل از آن باید netframework. را روی سیستم مقصد نثب کرده باشید.

البته خود دات نت توی قسمت پابلیشرش )publisher( اونو واست اضافه میکنه
میتونی توی قسمت Publish دکمه Prerequest رو بزنی و موارده دیگکری که به ستاپ اضافه میشه رو ببینید. (البته باید برای اینکه نخواد از اینترنت دانلود کنه باید از توی prerequest ردیو باتن 2 وم رو انتخاب کنی)
پشنهاد دوستانه اونم اینکه البته یه پیشنهاد اونم این که فریم ورک رو توی ستاپتون نذارید!
یه آتو ران درست کنید و قبل از شروع نصب از خود کاربر بخواین که این کار (نصب فریم ورک ) رو انجام بده!چون بعد از نصب فریم ورک سیستم Restart میشه و در بعد از بوت آپ مجدد مراحل نصب رو ادامه نیمده! این برای یه نرم افزار قوی یه مقدار بده! من 2 بار به این مشکل برخوردم که user های آماتورم منو کلافه کردن
امید وارم به درد خورده باشه

همانطور که دوستمون گفتن شما بعد از Run کردن برنامه فایل exe شما در زیر شاخه bin ایجاد میشه و شما می تونید اون رو ببینید ولی اون فایل قابلیت اجرایی روی هر کامپیوتری رو نداره چون ممکنه نیاز به dll هایی داشته باشه که روی سیستم مقصد موجود نباشه برای این منظور از نرم افزار install Shild استفاده می کنند.
شما باید یک نسخه از نرم افزار را تهیه کنید و یک Setup بسازید.البته خود .net هم یک setup ساز داره و می تونید از اون هم بهره ببرید.
موفق باشید

mohsen_123
شنبه 20 مرداد 1386, 16:44 عصر
من از setup خود vb.net استفاده میکنم ولی اصلاً setup رو نمیسازه
من مشکلم اینه
مراحل setup سازی تو خود vb.net تو میخوام

choobin84
شنبه 20 مرداد 1386, 20:16 عصر
ms-help://MS.MSDNQTR.2003APR.1033/vsintro7/html/vbtskcreatingoraddingsetupproject.htm

این آدرس توی MSDN 2003 موجود می باشد

mohsen_123
یک شنبه 21 مرداد 1386, 23:37 عصر
خودم وقتی تو برنامه setup project رو انتخاب میکنم همین پنجره ظاهر میشه و برنامه بسته میشه
Error details
An unhandled exception has been caught by the VSW exception filter