PDA

View Full Version : گزارش گیری (detail)

arash ahmadi
سه شنبه 23 مرداد 1386, 18:50 عصر
با سلام . چگونه می توان detail گزارش رو مقابل هر فیلد نوشت. بدون اضافه کردن سکشن جدید یا جدول (box)

مثلا" برای هر رکورد این حالت را داشته باشم (هدر گزارش ) ( سر تیتر هر رکورد)

--------------------------------------------------------------------------------------------------
عنوان 1 :" فیلد1 " عنوان2 :" فیلد2 " عنوان 3:" فیلد3 " عنوان 4: " "

--------------------------------------------------------------------------------------------------

سپس جزییات دیگر هر رکورد(این کار را انجام دادم اما سر تیتر را نمی دونم چه طوری بنویسم.) قرار بگیرد.

sm
چهارشنبه 24 مرداد 1386, 06:55 صبح
منظورتونو واضح تر توضیح بدین...
دقیق بفرمایین چیکار میخواین انجام بدین

arash ahmadi
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 09:06 صبح
با سلام.

من 3 تا جدول دارم. که هر سه جدول با هم رابطه دارند.

رابطه جدول 1 با جدول 2 یک به چند است. همین رابطه ببن جدول 2 و 3 وجود دارد.

من می خواهم برای گزارش گیری مطابق عکسی که ضممیه شده . گزارش نمایش داده شود.

یعنی برای هر صفحه گزارش ,اطلاعات این 3 جدول رو نمایش بدهم. اما نمی دونم چطوری این

کار رو باید انجام بدم؟( ایا باید از subreport) استفاده کنم؟

خواهش می کنم راهنمایی کنید.

arash ahmadi
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 13:11 عصر
برای مشکل من کسی راهی به نظرش نمی رسه؟؟؟

asar_001
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 23:09 عصر
دقیقا منظورتو نفهمیدم ولی اگه میخوای اول اطلاعات جدول 1 بعد 2 بعد 3 بیاید برای هر جدول یک شناسه در نظر بگیرید و بر اساس ان group by کنید
حتما به ترتیب اول جدول 1 را گروپ کنید بعد 2 را بعد 3 را

sm
شنبه 03 شهریور 1386, 07:17 صبح
از Sub Report استفاده کنین... ضمن اینکه شما میتونین توی گزارشتون چند Detail Section هم داشته باشین... از این طریق میتونین نیازتون رو برآورده سازین

موفق باشید

arash ahmadi
شنبه 03 شهریور 1386, 10:20 صبح
از Sub Report استفاده کنین... ضمن اینکه شما میتونین توی گزارشتون چند Detail Section هم داشته باشین... از این طریق میتونین نیازتون رو برآورده سازین

موفق باشید

اگه ممکنه بیشتر توضیح بدهید. من ازsubreport استفاده کردم. اما نمایش گزارش به حالتی که گفتم, نمیشه. لطفا" بیشتر توضیح بدهید.