PDA

View Full Version : عدم نمایش فایل های Dll در کنار فایل exe

mahdishojaee
جمعه 26 مرداد 1386, 21:34 عصر
من از یه سری کنترل تو برنامم استفاده کردم که در یک فایل dll بودند.

وقتی که میخوام از برنامم setup تهیه کنم طبیعتآ باید این فایل ها رو هم در کنار برنامم قرار بدم .

چطوری میتونم این فایل ها رو از دید کاربری که برنامه منو میبینه مخفی نگه دارم ؟!

PC2st
جمعه 26 مرداد 1386, 22:00 عصر
چطوری میتونم این فایل ها رو از دید کاربری که برنامه منو میبینه مخفی نگه دارم ؟!
اگر میخواهید که *.dll در کنار برنامه هایتان نباشد، ابتدا باید یک جفت کلید براش بسازید و بعدش اون فایل رو در GAC قرار بدید. روند انجام اینکار در کتاب "آموزش سی شارپ 2005" هاشمیان هست.

mnordesigner
شنبه 27 مرداد 1386, 08:16 صبح
با استفاده از این نرم افزار هم میتونید از کرک شدن نرم افزارتون جلوگیری کنید هم می تونید نرم افزارتون رو به صورت DEMO بفروشید
من این نرم افزار رو خریدم اگه کسی خواست برام ایمیل بزنه تا بهش بدم

dr_csharp
پنج شنبه 15 آذر 1386, 16:41 عصر
اگر میخواهید که *.dll در کنار برنامه هایتان نباشد، ابتدا باید یک جفت کلید براش بسازید و بعدش اون فایل رو در GAC قرار بدید. روند انجام اینکار در کتاب "آموزش سی شارپ 2005" هاشمیان هست.

میشه بیشتر توضیح بدین ؟ این کتاب در دسترس من نیست

shahab_ss
شنبه 17 آذر 1386, 07:15 صبح
اگر سورس اون برنامه ها رو در دسترس داری،میتونی توی پروژه اصلی قرار بدی وهمه رو با هم Compile کنید.اینطوری دیگه DLL ایجاد نمیشه.

dr_csharp
شنبه 17 آذر 1386, 08:56 صبح
اگر سورس اون برنامه ها رو در دسترس داری،میتونی توی پروژه اصلی قرار بدی وهمه رو با هم Compile کنید.اینطوری دیگه DLL ایجاد نمیشه.

منظورتون چیه ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sinpin
شنبه 17 آذر 1386, 14:27 عصر
:گیج:
حتی اگه همه برنامه ها 400 یا 500 خطی بودن باز هم این پیشنهاد شما توجیه نداشت !

hassan razavi
شنبه 17 آذر 1386, 14:29 عصر
به نظر من منظور دوستمون مخفی کردن کل Dll ها بود. نه تنها Dll هایی که خودمون نوشتیم و کدشو داریم.

shahab_ss
شنبه 17 آذر 1386, 16:54 عصر
امیدوارم این مثال کمک کنه.

dr_csharp
شنبه 17 آذر 1386, 17:13 عصر
امیدوارم این مثال کمک کنه.
دوست عزیز منظور بچه ها از طرح این سوال Dll هایی بود که سورسشون در اختیار ما نیست و گرنه درباره ی این مثالی که شما مطرح کردین شکی نیست :لبخندساده: