PDA

View Full Version : نمایش+حذف+refresh

**sara**
پنج شنبه 01 شهریور 1386, 04:26 صبح
سلام بچه ها
می دونید چه طوری می شه با کد کار refresh صفحه رو انجام داد؟
مثلاً تغیراتی که توی جدول می دیم همون لحظه بعد از ثبت، توی قسمت نمایش محتویات جدول هم اعمال بشه.(توی صفحه ای که یک لیست از رکوردهای جدول نمایش داده می شه و با انتخاب رکورد مورد نظر توی همون صفحه و زدن دکمه delete ،توی لیست نمایش اون رکورد دیگه نباشه.) ببخشید که بد توضیح می دم:خجالت:.
ولی شما خواهشاً جواب بدین دیگه:چشمک:
قبلاً از همکاریتون متشکرم!

Asad.Safari
دوشنبه 05 شهریور 1386, 01:42 صبح
<input type="button" value="Refresh Page" onClick="window.location.reload()">

موفق باشید

kashaneh
پنج شنبه 15 شهریور 1386, 18:12 عصر
%>
Response.AddHeader "Refresh", "3;URL=Page.asp" 'add Your Page
<%

SoftDevCo
پنج شنبه 15 شهریور 1386, 19:23 عصر
بهتره اگه بلدین با Ajax بنویسید و اگرنه :

- جدولتون رو توی یک FRAME بزارین و فقط FRAME رو Refresh کنید که سرعت کارتون هم بالا بره و بی خود کل PAGE تون رفرش نشه.

hector2000
جمعه 16 شهریور 1386, 13:31 عصر
من به نظرم نیازی به کد ریفرش نیست!
برای مثال:فرض کنید شما یک صفحه ای دارید که تمام محصولات را به شما نمایش می دهد(محصولات فرض شده است)در کنار هر یک از این سطرها که هر یک متعلق به هر محصول است یک چک باکس قرار دارد.
برای مثال شما چک باکس یک محصول را انتخاب می کنید و دکمه حذف را می زنید(عمل حذف می بایستی در سرور انجام شود)بنابراین فرم شما به سرور منتقل شده و پس از حذف مورد مخصوص مجدد به لیست نمایش محصولات بر می گردد.پس عملا نیازی به ریفرش صفحه نیست چون مجددا به صفحه نمایش محصولات بر گشتید
برای تفهیم من یک مثال ساده به پیوست تقدیم می کنم که کارهای جالبی می کند(این مثال بسیار ساده و ابتدایی نوشته شده است)
موفق باشید

amir_paia
چهارشنبه 21 آذر 1386, 06:40 صبح
با این که 3 4 ماه از ایجاد تاپیک می گذره ولی ممنون از hector2000 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=40782) که این مثال رو قرار داد.