PDA

View Full Version : مشکل تغییر رنگ فونت رکورد فعال در DBGrid

Mahdi_S_T
یک شنبه 20 اردیبهشت 1383, 15:46 عصر
من کد مناسب ودرست جهت تغییر رنگ فونت رکورد مورد نظر در DBGrid را نوشته ام و به درستی کار میکند اما وقتی همین کد را در پروژه ام می نویسم هیچ تغییر رنگی را حادث نمی شود با انکه شرط مورد نظر هم درست است ....لطفا راهنمایی نمایید

آناهیتا
سه شنبه 22 اردیبهشت 1383, 11:43 صبح
با سلام
آیا پراپرتی DEAULTDRWAING را به FALSE تنظیم شده است؟

Mahdi_S_T
سه شنبه 22 اردیبهشت 1383, 12:19 عصر
بله من پراپرتی Default Drawing را مقدار True داده ام . اما هیچ تغییری نکرد .همانطور که قبلا گفتم من کد مناسب را در خارج پروژه ام که تست می کنم دقیق کار می کند ولی وقتی که به داخل پروژه می برم هیچ عملی انجام نمی دهد و هیچ پیغام خطایی را هم نمی دهد

moradi_am
سه شنبه 22 اردیبهشت 1383, 12:36 عصر
در کدام event قرارداده اید ؟ شاید در هیج رویدادی صدا نکرده اید ؟! :متفکر:

Mahdi_S_T
سه شنبه 22 اردیبهشت 1383, 22:46 عصر
دوست عزیز من آنرا در DBGrid1DrawDataCell قرار داده ام .

آناهیتا
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1383, 10:03 صبح
لطفا نمونه برنامه را ارسال نمایید.

Mahdi_S_T
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1383, 17:08 عصر
دوست من اگر منظورت از برنامه .همان پروژه مورد نظر است بهتر است بگم که این یه پروژه کامل و با حجم بالاست و قابل ارسال نیست

Mahdi_S_T
سه شنبه 29 اردیبهشت 1383, 18:03 عصر
با سلام

اشکال کار را خودم فهمیدم لطفا راهنمایی نمایید

من روی DBGrid دابل کلیک می کنم و جهت تعریف سرتیتر فارسی برای ستونهای DBGrid . فیلدهای آن را در Editing DBGrid.colomns تعریف می نمایم و این وقتی است که دیگر رنگ فعال نمی شود و اگر دوباره این قسمت Editing DBGrid را حذف کنم رنگ رکورد هایی که شرطی را برای آنها اعمال کرده ام عوض می شود .لطفا بفرمایید چگونه می شود مشکل تغییر رنگ را حل کرد به شرطی که قسمت EDitin DBGrid را که گفتم توسط فیلد های پر نمایم

فوری .......فوری.......فوری

merced
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1383, 05:06 صبح
شما در دیتا مودال
روی کامپو.ننت table دابل کلیک کن و تمام فیلدها رو بهش وارد کن
حالا روهی هر فیل کلیک و بعد از اون پراپرتی های Displayname و Visiable او رو تغییر بده