PDA

View Full Version : bluetooth browser

agoramaster
دوشنبه 05 شهریور 1386, 21:51 عصر
من به دنبال سیستمی هستم که بتواند ارتباط دوطرفه بین کامپیوتر و موبایل را از طریق یک نرم افزار نصب شده در کامپیوتر، یکjava application روی موبایل و شبکه Bluetooth بر قرار کند .
یک شرکت یونانی در آدرس bluevibe.gr چیزی شبیه آن را ارائه می دهد . یعنی کاربران با ورود به مکانی که تحت پوشش bluevibe hotspot قرار دارد ، ابتدا در مورد دریافت یک bluevibe browser از طریق Bluetooth مورد سوال قرار می گیرند و با قبول پیام و نصب bluevibe browser روی موبایل می توانند با bluevibe hotspot رابطه بر قرار کنند. Bluevibe hotspot باید به یک کامپیوتر متصل به اینترنت وصل باشد و هر hotspot از طریق یک کنترل پنل آنلاین کنترل میشود. این سیستم با فایل هاستینگ و سرویس چهارماهه 600 یورو قیمت دارد ....
سوالی که من دارم این است که آیا کسی با سیستمی مشابه (ولو گرانتر ) با bluevibe که کنترل آن به طور مستقیم از طریق کامپیوتر متصل به آن انجام شود آشنایی دارد یا نه ؟
سوال دوم اینکه بعد از پرسش من از Bluevibe در مورد امکان مرور اینترنت توسط bluevibe browser و از طریق Bluetooth اعلام کردند توانایی این کار وجود دارد ولی هنوز هیچکدام از مشتریانشان درخواست ایجاد یک چنین امکانی را نکرده اند. ( هنوز به email من در مورد هزینه این کار پاسخی نداده اند) کسی سیستمی را می شناسد که امکان مرور اینترنت به واسطه یک مرورگر مبتنی بر Bluetooth را ایجاد کند.
سوال سوم اینکه طراحی سیستمی با خصوصیات زیر در ایران ممکن است یا نه :
کار بران با ورود به مکانی که تحت پوشش شبکه Bluetooth قرار دارد برای دریافت یک browser مورد سوال قرار بگیرند و پس از تایید و نصب بتوانند از امکان دریافت فایل از یک کامپیوتر و استفاده از اینترنت برخوردار شوند. ( قسمت اول یعنی فرستادن browser به کاربران میتواند از طریق سخت افزارهای Bluetooth advertisement مثل BlueMedia Server یا نر افزارهای این کار مثل consola انجام شود)
سوال چهارم اینکه اگر پاسخ سوال سوم بله است هزینه اش فکر میکنید چقدر می شود ؟!