PDA

View Full Version : error در حالتی که query درست باشه ؟؟

mehdiangal
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 18:49 عصر
سلام به همه .
PHP + MySQL
در چه حالت هایی MySQL یک خطا برمیگردونه با فرض اینکه query کاملا درست باشه . اصلا ممکنه ؟
ممنون .
oxygenws قبلا هم که تاپیکمو پاک کردی work offline رفتم توش :لبخند:

oxygenws
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 19:09 عصر
به هر حال ممکنه، مثلا فرض کن دیتابیس رو انتخاب نکرده باشه... خوب کوئری ات هم درسته و به هر حال بهت ارور بر می گردونه.

پ.ن: پس سابقه دار هم هستی :> جالبه که هنوز قوانین رو نخوندی!!!

mehdiangal
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 19:34 عصر
خوب اگه دیتابیس هم انتخاب شده باشه . اصلا برنامه داره کار میکنه ولی بعدا بیاد اررور بده . میشه ؟

پ.ن: پس سابقه دار هم هستی :> جالبه که هنوز قوانین رو نخوندی!!!
سابقه دار هستم ولی چرا انقد مطمئنی که قوانینو نخوندم !! خوندم ولی قبول کن سخته !! :D

peyman1987
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 20:50 عصر
خوب دوست عزیز کامپیوتر موجود با شعوری نیست که وقتی بهش میگی کاری رو بکن و درست هم بهش میگی ، بگه خوشم نمیاد و ارور بده. اگه ارور داده دستورات اشکال داشتن و اگه دستورات کاملا درست باشن اجرا خواهند شد بدون هبچ خطایی.

mehdiangal
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 21:44 عصر
کامپیوتر موجود با شعوری نیست که وقتی بهش میگی کاری رو بکن و درست هم بهش میگی ، بگه خوشم نمیاد و ارور بده
!!!!!!!!!!!! ممنون از جوابت ولی من حرفم MySQL بود . مثلا یکی از جواباش میتونه این باشه که , وقتی سیستم درست کار نکنه! ؟ (فکر میکنم همیشه شرایط استثنایی هم پیش میاد . نه ؟؟) و ...
؟؟؟؟؟

tabib_m
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 22:08 عصر
خطا در شرایط استثنایی، علل استثنایی ای هم دارن. بنابراین قاعده ی خاصی نداره که بشه بیانش کرد :)

موفق باشید.

mehdiangal
پنج شنبه 08 شهریور 1386, 07:13 صبح
تشکر از همه . راستش چون من چند سال پیش (بچگیا !) با asp + access کار میکردم واقعا این اتفاق میفتاد (شایدم اشتباه از من بوده)