PDA

View Full Version : یه برنامه کوچک

regbyte
یک شنبه 18 شهریور 1386, 19:02 عصر
با سلام
من تا حالا برای موبایل برنامه ننوشتم
می خواستم یه برنامه کوچک بنویسم که یه متن (دعای) چند صفحه ای عربی رو نمایش بده و قابلیت اسکرول داشته باشه، البته با Java
اگر کسی یه نمونه کوچیک داشته با شه ممنون میشم

tehranchi
یک شنبه 25 شهریور 1386, 08:28 صبح
با سلام
من تا حالا برای موبایل برنامه ننوشتم
می خواستم یه برنامه کوچک بنویسم که یه متن (دعای) چند صفحه ای عربی رو نمایش بده و قابلیت اسکرول داشته باشه، البته با Java
اگر کسی یه نمونه کوچیک داشته با شه ممنون میشم

سلام

باید بگم این کاری که شما میگی به همین سادگی ها نیست اگر کسی هم این برنامه رو داشته باشه به این سادگی در اختیارت نمی زاره
مگه اینکه متن دعاتو به عکس تبدیل کنی بعدش یک نرم افزار کوچیک بنویسی که اون عکسو نمایش بده و اسکرول کنه که اونم باز به حجم عکست خیلی مربوط می شه

درود

gol313
دوشنبه 03 دی 1386, 10:58 صبح
سلام .در مورد سوالتون من نمی تونم کمک کنم ولی میخواستم به دوستان برنامه نویس بگم چه بخوان و نخوان برنامه نویسی در حال گسترشه و نمی تونن جلوی این موج تقاضا رو بگیرن پس بهتر اینه که زکات علمشون رو بپردازن و کمک کنن تا سطح نرم افزاری کشورمون بالا بره چرا ما باید با هم رقابت داشته باشیم بیایید دست به دست هم بدیم تا ایران و ایرانی پیشترفت کنه ! چرا ما باید به برنامه نویس های خارجی باج بدیم در حالیکه بهترین برنامه نویس ها رو در اختیار داریم وقتی رو که می خوایم به بحث و جدال بپردازیم همه رو به یک سطح منطقی میرسونیم و در کنار هم برای سربلندی کشورمون تلاش می کنیم.
موفق باشید

noorsoft
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 10:55 صبح
به آدرس زیر یه سری بزنین
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=458858&postcount=1