PDA

View Full Version : what´s new in VISUAL FOXPRO 8

Afshinpour
چهارشنبه 21 خرداد 1382, 16:18 عصر
من این کتاب رو برای شما به زبون انگلیسی داون لود کردم و اون رو روی وب سرور خودم آپلود کردم که شما بتونین اون رو داون لود کنین. حجمش حدود 4 مگابایت هستش.

این هم آدرسش :

www.afshinpour.de/fotos8.zip

به اسمش نگاه نکنین اگر کسی بفهمه همچی چیزی اونجاست من رو بیچاره میکنه :?

من دیشب اصل این کتاب رو به همراه 3 تا کتاب دیگه از توی Ebay خریدم و در جمع همه کتابهای آلمانی راجع به ویژوال فاکسپرو رو دارم!!!

amin panahi
چهارشنبه 21 خرداد 1382, 17:14 عصر
بابا ای ول :lol:
دستت درد نکنه . گذرا که نگاش کردم باحال بود . حالا بعد از کلی زور زدن برای خواندن راهنمای انگلیسی فاکس پرو 6 (انتشارات مایکروسافت، تو کتاب خونه دانشگاهمون بود ) باید بشینم با این سر و کله بزنم :wink: . ولی دستت درد نکنه . اگه ما تو رو نداشتیم چیکار میکردیم؟ ( حتما دق می کردیم)

amin panahi
چهارشنبه 21 خرداد 1382, 17:20 عصر
ولی بخاطر این که لو نری برای فایل zip پاسورد بزار و پاسوردش رو هم فقط تو این سایت بنویس
در زمن اگر از برنامه winace استفاده میکردی (برای فشرده سازی ) حجم فایل تنها 2 مگ می شد . ( از سایت download.com این برنامه قابل دریافت است )

Afshinpour
چهارشنبه 21 خرداد 1382, 17:21 عصر
اگه فایل زیپ با پسورد میشناسی بده من تا پسوردشو 3 سوت برات پیدا کنم :D
اینجا شوخی نمیکنن به خدا با آدم بیچاره میکنن.

دو تا دیگه هم تو راهه

یکی همون که عکس کوسه روشه و کلی من براش تبلیغ کردم :

NET for Visual Foxpro Programers.

و اون یکی :
Office automation with Visual Foxpro

که اینقدر این محمد نق نزنه که آقا منبع کمه و .... :lol: این هم جدیدترین کتابهای فاکسپرو دیگه چی میخوای محمد جان ؟

kia1349
چهارشنبه 21 خرداد 1382, 19:42 عصر
علی جان دستت درد نکنه
منم برداشتمش

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 21 خرداد 1382, 22:31 عصر
خوب چی کار کنم وقتی منابع کمه 8) علی جون اگه ما تو را نداشتیم چی می شد ؟ ( هیچی ، زندگی مون رو می کردیم :wink: )

علی کلاهدوزان
یک شنبه 17 مهر 1384, 14:15 عصر
اگه میشه اون کتابهایی رو که گفتی بهم برسون . در ضمن من اون که عکس کوسه داره و visual basic .net to visual foxpro .net رو دارم اگه کسی خواست پیغام بده